yabancı dizi izle warez script porno izle hacklink shell indir ankara travesti paykasa
Bugun...
Bizi izleyin:Avrupa Projesi kabul edildi

Tarih: 13-02-2018 08:03:27 + -


İnegöl Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından ‘Teknik Öğretmenlerin 3D Yazıcı Eğitimi’ başlıklı Avrupa Projeleri kabul edildi. Proje kapsamında okulda ki 15 öğretmen Çek Cumhuriyetine gidecek.


Avrupa Projesi kabul edildi

‘Teknik Öğretmenlerin 3D Yazıcı Eğitimi’ konulu projelerinin bin 944 proje arasında 67 puanla kabul edildiğini ifade eden İnegöl Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Tayyip Ali Demir, “Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Mesleki Eğitim Koordinatörlüğü’nün AB hibeli Erasmus Plus Programı Mesleki Eğitim  Öğrenci ve Personel Hareketliliği faali kapsamında 2017 yılı teklif çağrısı döneminde İnegöl Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak, başvurusunu yaptığımız kurumumuza ait “Teknik Öğretmenlerin 3D Yazıcı Eğitimi” başlıklı projemiz, bin 944 proje arasında 67 puanla 520 proje arasında kabul görmüştür. Toplam proje bedeli 17 milyon 235 bin 285 Euro olan miktarda, projemize düşen pay 36 bin Euro’dur. Okulumuz Makine Teknolojisi Alanı ile Giyim Üretim Teknolojisi Alanına ait 16 öğretmenimizin katılacağı proje Çek Cumhuriyetinde Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında 3 grup halinde 15’er günlük eğitimlerle gerçekleştirilecektir” dedi.

 

ÖĞRETMENLER KURS GÖRÜYOR

Bu eğitim için okuldaki öğretmenlerin 60 saatlik İngilizce kursu alarak İngilizcelerini pratik yaparak çalıştıklarını ifade eden Demir, “Bu kurslar akşam saatlerinde ve hafta sonu olarak düzenlenecektir. Öğretmenlerimize sürekli yenilenen ve gelişen teknolojiyle birlikte Teknik Öğretmenlere 3D yazıcılarını tanıtıp, program yapmak ve kullanmayı öğretmek amacıyla yola çıktığımız bu projede, klasik üretim tezgahları ile yapılamayan portatif veya numune ürünlerin 3 boyutlu olarak modellemek en büyük kazanımız olacak. Bu projenin öğrencilere yansıması ise, günümüz piyasasında kullanılan bu yeni üretim şeklinin öğrenciye aktarılması ve okulumuza bu cihazın kazandırılması durumunda, çekilen bütün zorluk ve sıkıntılar ortadan kalkmış olacaktır. Projemizin öncelikle okulumuza ve İnegöl Milli Eğitimine hayırlı olmasını temenni eder, katılımcılara başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İnegöl Haberleri Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
  15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
 • İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
  İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
 • Ümmetin Yetimleri
  Ümmetin Yetimleri
 • Eski İnegöl Resimleri
  Eski İnegöl Resimleri
 • İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
  İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Ak Parti Cerrah Nokta Mitinig
  resim yok
 • YARI FİNALDEYİZ
  resim yok
 • YANGININ YENİ GÖRÜNTÜLERİ
  resim yok
 • Mezitler'de son durum
  resim yok
 • İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
  İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
 • BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
  BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
VİDEO GALERİ
YUKARI