Bugun...
Bizi izleyin:Birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı

Tarih: 07-12-2017 07:13:11 + -


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İnegöl İlçe Başkanı Hayati Bedir ve yönetim kurulu üyeleri, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette karşılıklı konuşmalarda birlik ve beraberlik vurgusu ön plana çıktı.


Birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı

Ziyarette ilk konuşmayı gerçekleştiren İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, " Bizler de bildiğiniz gibi 8 Kasım tarihinde meclisimizde gerçekleştirdiğimiz seçim ile göreve başladık. Ben öncesinde de söyledim, kendi teşkilatıma da, MHP teşkilatlarına da teşekkürü borç biliyorum. Mecliste aldığımız kararların hemen hemen çoğunu oy birliği ile alıyoruz. Başkanlık seçiminde de aynı durum yaşandı. İlk ziyaretimi de MHP teşkilatına yaptığımızı arkadaşlarıma söyledim.Orada da bizi çok güzel ağırladınız, teşekkür ederim. Bu birlik ve beraberliğin şehre yansıması var. Siyasi partiler hizmet etmek için varlar. AK Parti'de, MHP'de diğer siyasi partilerde aynı hedefle kurulmuş. Biz birimizi rakip olarak görmekten öte, ortak müşterek ile yapabilmek durumundayız. Bunu biz başarıyoruz, MHP'nin ülke gündemini teşkil eden en önemli konular noktasında ben çok önemli katkılar koyduğunu görüyorum,ifade ediyorum Bu hareketin başında olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tam bir devlet adamı benim gözümde. Çünkü, eğer mesele memleket ise, vatansa,ülkeyse,milletimizse deriz ya, gerisi teferruattır. Kendisi bunu harfiyen uyguluyor. Devlet yönetiminde çatışma olmaz, bugünlerde bizim sımsıkı kenetlenmemiz gerekirken bunu yapıyoruz, sizde bunu yapıyorsunuz. Gerçekten güç ve değer katıyorsunuz. Milletimiz nazarında da değer bulduğunu samimiyet ile söylüyorum. Dünya görüşü ne olursa olsun o olgunluğu insanlar takdir ediyor. Tabii ki bizler de bir şeyler yapmaya çalışıyoruz AK Parti olarak, bunu ilgili kesimlerin desteği ile başarmış oluyoruz. Ben burada yerelde ki temsilcimiz olan sizlere teşekkür ediyorum" dedi.

 

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN BURADAYIZ              

Daha sonra konuşan MHP İnegöl İlçe Başkanı Hayati Bedir ise, " Bizler siyasi partiler olarak toplumun erkleriyiz. İnegöl'de hep birlikte yaşıyoruz, burada bizlerin düşünceleri ve söylemleri çok önemlidir. Oturduğumuz koltukların farkındayız, sayın Belediye Başkanımızda farkında.  Yükü ağır, Allah kolaylık versin. Ülkemizin 2016-ve 02017 yılında geçtiği zor süreçte, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu dönemde birlik ve beraberlik adına buradayız. Siyasi partilerimiz ayrı olabilir ama ortak çözüm üretmemiz gerekiyor. Siyasetin doğasında muhalefet ve eleştiri vardır ama belli bir dozda tutulması gerekiyor. Siyasette ki cümleler çok önemlidir, toplumda olumlu algılanması için. Bizler İnegöl'de 267 bin nüfuslu bir şehirde doğru yönetilmesi için buradayız. Başkanımıza kolaylıklar diliyoruz. Ülkemizin geçtiği zor süreçte en çok  ihtiyacımızın olduğu dönemde en çok ihtiyacımızın olduğu şey birlik ve beraberliktir.  Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır, hepimizin şuanda ortak paydası belli" şeklinde konuştu. 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İnegöl Haberleri Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
  15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
 • İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
  İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
 • Ümmetin Yetimleri
  Ümmetin Yetimleri
 • Eski İnegöl Resimleri
  Eski İnegöl Resimleri
 • İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
  İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Ak Parti Cerrah Nokta Mitinig
  resim yok
 • YARI FİNALDEYİZ
  resim yok
 • YANGININ YENİ GÖRÜNTÜLERİ
  resim yok
 • Mezitler'de son durum
  resim yok
 • İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
  İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
 • BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
  BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
VİDEO GALERİ
YUKARI