yabancı dizi izle warez script porno izle hacklink shell indir ankara travesti paykasa
Bugun...
Bizi izleyin:iNEGöL GENÇLiK VE SPOR iLÇEMüDüRLüĞü, Okul ziyaretlerine başladı

Tarih: 11-10-2018 10:28:40 + -


İnegöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Şevki Yücel, sportif eğitim uzmanları ve antrenörleri ile birlikte her yıl olduğu gibi 2018-2019 eğitim öğretim yılı başında yaptıkları okul ve kurum ziyaretlerine, 6 okul ziyareti ile başladı.


iNEGöL GENÇLiK VE SPOR iLÇEMüDüRLüĞü, Okul ziyaretlerine başladı

İnegöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Şevki Yücel, sportif eğitim uzmanları ve antrenörleri ile birlikte İnegöl Sezai Karakoç Ortaokulu, Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi, Özel Elit Grup, Dörtçelik Endüstri Meslek Lisesi ve Gücen Sağlık Meslek Lisesi'ni ziyaret etti.

 

İnegöl Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü heyetinin Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi ziyaretinde açıklamalarda bulunan Yusuf Şevki Yücel, "İnegöl'ün hayırseverlerce yapılan en güzide okullarımızdan birisi olan N.M.K.Çalık Lisesi akademik ve sportif anlamda başarılı okullarımızdan biri. Tabi ki bu gençlerimiz akademik eğitim öğretimlerini burada tamamlarken fiziksel gelişimleri açısından sportif faaliyetlerde de başarılı ve düzenli olmaları gerekiyor. Kurumda gayretli ve başarılı beden eğitimi öğretmeni arkadaşımız var. Biz bu yılda kendilerinden hem okulun spor başarısını nitelik ve nicelik olarak yükseltmelerini bekliyoruz. Okul müdürü Yazdan bey spora çok ilgili ve geçmişte Türkiye dereceleri almış bir abimiz. Bu tecrübesini yeni okulunda da kullanacağını ve birlikte yeni başarılar elde edeceğimizi umuyorum. Bizim antrenörlerimiz ve salonumuzun imkanlarını da seferber ederek sporda okulumuzu Türkiye ve dünyada tanıtalım istiyoruz. Bu manada bize düşen neyse her zaman hazırız. Okulumuzun spor salonu yok. Bu nedenle okulda alternatif spor branşlarına yönelmenin daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Oriantiring, bocce, dart gibi branşlarda bu yıl bir altyapı oluşturulabilir. Hentbol branşında aynı şekilde. Bu branşta İnegöl olarak gerilerdeyiz. Özellikle bu branş için her türlü imkanı seferber ederiz. Ben tekrar yeni eğitim öğretim yılınızın başarılı, huzurlu ve mutlu geçmesini diliyorum" dedi.

 

Bu anlamlı ve güzel ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Yazdan Taşdemir  ise, "İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Yusuf Şevki Yücel’i yıllar öncesinden tanıyorum. Yakın bir dostluğumuz var. Personeli ile birlikte hayırlı olsun ziyareti ve öğrencilerimizin spor faaliyetleri hususunda işbirliği ve destek sözleri bizi son derece mutlu etti. Ben kurumum adına kendilerine teşekkür ediyorum. En kısa zamanda bu işbirliğinin birkaç örneğini faaliyete geçireceğimizi belirtiyorum" dedi.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İnegöl Haberleri Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
  15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
 • İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
  İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
 • Ümmetin Yetimleri
  Ümmetin Yetimleri
 • Eski İnegöl Resimleri
  Eski İnegöl Resimleri
 • İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
  İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Ak Parti Cerrah Nokta Mitinig
  resim yok
 • YARI FİNALDEYİZ
  resim yok
 • YANGININ YENİ GÖRÜNTÜLERİ
  resim yok
 • Mezitler'de son durum
  resim yok
 • İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
  İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
 • BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
  BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
VİDEO GALERİ
YUKARI