Bugun...
Bizi izleyin:İnegölspor'dan Akça’ya ziyaret

Tarih: 08-06-2018 11:51:14 + -


İnegölspor Yönetimi protokol ziyaretleri kapsamında İnegöl Kaymakamı Ali Akça’yı ziyaret etti.


İnegölspor'dan Akça’ya ziyaret

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen ziyaret programına İnegölspor Başkanı Eşref Güç ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Programda ilk konuşmayı gerçekleştiren İnegölspor Başkanı Eşref Güç, “ Biz 20 Mayıs 2018 tarihinde kongremizle beraber arkadaşlarımız ile birlikte İnegölspor’a talip olduk. İnegölsporumuzu en iyi yerlere getirmek için sadece bizim talip olmamız yetmiyor, şehrimizin, kaymakam beyimiz,diğer büyüklerimiz, büyükşehir belediye başkanımız, belediye başkanımız ve diğer birimleri tek tek ziyaret edeceğiz. Bizim sevgili Kaymakam beye anlamımız fazladı. 2014-2015 sezonunda bir maceramız oldu. Son dakikada Alanya’da ki maça yetiştiler. Bende kendilerini o zaman karşılamıştım. O iyi bir anı gibi gözükse de kötü bir rüyaydı. Allah nasip ederse hep birlikte bu rüyayı gerçekleştirmek için biz çok ciddi ve samimi bir şekilde uğraşlarımızı vereceğiz. Biz iki yıllık yönetimiz ama amacımız hedefe ulaşmak. Bunun adı İnegöl Şampiyonluk istiyor olacak. Herkesi bu kelimeye alıştırmak istiyoruz. Ama sadece biz yeterli değliz. Önce biz inanacağız sonra hep birlikte bu rüyayı gerçekleştirmek istiyoruz. Burada sayın Kaymakamımızın da desteği olacaktır. Ben kendilerinden öncelikle manevi desteklerini rica ediyorum. Maçlarımıza mümkün mertebe katılımlarını rica ediyorum” diye konuştu.

 

İNEGÖLSPOR’UN ALT YAPI SORUNU VAR

İnegölspor Tesisleri ile ilgili bilgiler veren Güç, “Biz henüz tesisleri gezmedik. Şuanda protokol gezilerimizi yapıyoruz. Bunla ilgili gereken mercileri de ziyaret edeceğiz. Bizde istiyoruz İnegölspor’un bir an önce tesislere taşınmasını istiyoruz. Ciddiyet böyle oluyor,başarı geliyor. Ben özellikle burada şunu söylemek istiyorum; bizim en büyük sorunumuz alt yapı. Bununla ilgili bir çalışma yapıyoruz. Tabi bunu kendi kendimize yapıyoruz. Bunu inşallah Belediye Başkanlarımızla, şuanda kaymakam beyin yanında bahsediyorum, Büyükşehir Belediye Başkanımız, bunların haberleri olsun istiyoruz. Şimdi ki mevcut tesisleri alt yapı için kullanmak istiyoruz. Alt yapı çok önemli. Birinci lige çıkmamız bir şey ifade etmiyor, orada kalıcı olmak önemli olan. Bununla ilgili protokol üyelerine teşekkür ediyorum. Amatör kulüplere çok sıcak bakıyorlar, neredeyse her amatör kulübün sahası var. Ama İnegölspor’un alt yapısının mutlaka çalışacak sahası var ama yeterli değil. Gerekirse şimdi ki mevcut tesislerden gelir bile elde etme şansımız var. Bundan sonra işimiz zor ama el birliği ile isteklerimizi gerçek bir şekilde dile getirirsek, karşılık bulacağını düşünüyorum. O yüzden büyüklerimizden anlayış bekliyorum” şeklinde konuştu.

 

DESTEĞİM SİZİNLE BERABER

Daha sonra konuşan Kaymakam Ali Akça, “İnegölspor İnegöl’ün önemli bir değeri. İnegölspor İnegöl için bir anlam ifade ediyor. İnsanlarımız İnegölspor’un sonuçları ile ya üzülüyor, ya seviniyor. Kaçınılmaz olan şu ki İnegölspor’un yapmış olduğu mücadeleden herkes heyecan duruyor. Sayın başkanımız ifade etti, biz Alanya sahasında bir üst lige yükselme anlamında yapmış olduğumuz mücadeleyi, penaltı atışlarında maalesef kaybettik. O süreçten sonra İnegölspor’a yine önemli hizmetleri olan başkanlar ve yönetimler geldi. Bu sene Eşref başkan ve genç yönetimi İnegölspor’un yönetimine talip oldu ve bir üst lige çıkma hedefini belirledi. Bu noktada ilçe kaymakamlığı olarak manevi desteğimiz sizlerle beraber. Sayın başkan sağ olsun bizde kolay olanı istedi. Sonrası ile ilgili de üstümüze düşenleri yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İnegöl’de olduğum süre içerisinde maçlara gitmek, hem İnegölspor taraftarı olarak hem de İnegöl’de yaşayan bir birey olarak bir görev ,bir vazife olarak görmekte fayda var. Maçlarınıza gelmek hoşuma gidiyor,heyecanlanıyorum. İnanıyorum ki İnegölspor, başta sayın başkan ve yönetim kurulu olmak üzere, yeni sporcular ile devam edecek olan sporcular ile bir üst ligi hedefleyip, inanıyorum ki bir üst lige çıkacaktır. İnegöl’ün olması gereken yer daha yukarısı. Bunu beceren yerler var. Bir Akhisarspor bu noktada güzle bir örnek. İnegöl’de bu güzel örnekleri daha ileriye taşıyacak bir ilçe. Bir şey hedeflendiğinde, o hedefi yerine getirecek bir organize yeteneği var, hem de kapasitesi var. Bu noktada daha yukarıları hedefleyip buna erişeceğinizi belirtiyorum” dedi.

 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İnegölspor Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
  15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
 • İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
  İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
 • Ümmetin Yetimleri
  Ümmetin Yetimleri
 • Eski İnegöl Resimleri
  Eski İnegöl Resimleri
 • İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
  İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Ak Parti Cerrah Nokta Mitinig
  resim yok
 • YARI FİNALDEYİZ
  resim yok
 • YANGININ YENİ GÖRÜNTÜLERİ
  resim yok
 • Mezitler'de son durum
  resim yok
 • İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
  İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
 • BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
  BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
VİDEO GALERİ
YUKARI