istanbul escort
Bugun...MÜSİAD ŞUBESİ ÜYELERİNE YÖNELİK İNDİRİM ANLAŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Üye İlişkileri Komitesi, MÜSİAD üyelerinin cazip koşullarda satın almalar gerçekleştirmesi, çeşitli avantaj ve fırsatlardan yararlanması amacıyla ortak satın alma anlaşmaları gerçekleştirdi.

facebook-paylas
Tarih: 16-10-2020 18:25

MÜSİAD ŞUBESİ ÜYELERİNE YÖNELİK İNDİRİM ANLAŞMALARINA DEVAM EDİYOR

MÜSİAD İnegöl Başkanı Mehmet Döngel yaptığı açıklamada üyelerimizin sektörel anlamda harcamalarında ve ihtiyaçlarını karşılama anlamında gerek Genel Merkezimiz gerekse Şube olarak ilgili sektörlerde faaliyet gösteren firmalara ile indirim protokolleri imzalamaya devam ediyoruz. Burada amacımız Üyemizin çeşitli giderleri için yaptığı harcamaları minimize etmektir” dedi.

 

Döngel konuşmasında, “Üye ilişkileri komitemizin yapmış olduğu çalışma neticesinde bu ay da iki firmamız ile protokol imzalamış bulunmaktayız. Bunlar Özellikle Üyelerimizin çocuklarının ana okulu ihtiyacını karşılama onların nezih, sağlıklı, uzman kadrosu ile güvenerek çocuklarını teslim edebilecekleri İlk Adıma Ana Okulu ile protokol imzalamış bulunmaktayız. Bizlere göstermiş olduğu yakınlık için Okul Sahibi Zeynep Polat’a teşekkürlerimizi sunarım. Bir diğer anlaşmamız ise Ticaret hayatının olmazsa olmazı olan Patent üzerine olmuştur. Biliyorsunuz Bir ürünün patentini aldığınızda, o ürünle ilgili her türlü hakka sahip olursunuz. Ürünün başkaları tarafından kullanılmasını, üretilmesini ve satılmasını engelleyebilirsiniz. İsterseniz, patentli ürünün üretimini ve kullanımını herhangi birine lisans aracılığı ile devredebilirsiniz. Bu sebeptendir ki Üyelerimizin bu konuda olacak ihtiyaçlarını karşılamak üzere de Deha Paten Firması ile bir indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız. Bu çalışmada da Deha Patent Firma Sahibi Av. İbrahim Şentürk’e teşekkürlerimi sunuyorum. Bu indirim anlaşmaları hakkında daha detaylı bilgi için Üyelerimiz şube personelimiz ile iletişime geçebilirler. Buradan Bu anlaşmaların hayat geçirilmesi noktasında çalışmaları olan Üye İlişkileri Komitemizden sorumlu Başkan vekilimiz Osman Yılmaz ve Üye İlişkileri Komite Başkanımız Samet Kızılarslan’a da teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.  

 

HABER: SERHAT ÇİÇEKEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İnegöl Haberleri Haberleri

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
nöbetçi eczaneler
YAZARLAR

Web sitemize nasıl ulaştınız?


SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI