Bugun...
Bizi izleyin:O SÖZLER AKTAŞ'A DEĞİL

Tarih: 17-06-2017 19:25:45 + -


Bir süre önce sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla gündeme gelen İnegölspor Taraftar Amigosu Tevfik Taşkın, açıklamalarının Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a kullanılmış gibi lanse edildiğini ama bu sözlerin hedefinin Aktaş olmadığını ifade etti.


O SÖZLER AKTAŞ'A DEĞİL

 

İnegölspor Taraftar Amigosu Tevfik Taşkın, geçtiğimiz gün açıklamalarda bulunarak bir süre önce yaptığı açıklamalara açıklık getirdi.

 

ÜZÜLEREK ÖĞRENMİŞ BULUNUYORUM

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Taşkın, "Bir süre önce kendime ait sosyal medya hesabımdan yaptığım bazı paylaşımlarımın hedef ve menzil değiştirilmek suretiyle farklı isimler tarafından kendi üzerlerine alındığını üzülerek öğrenmiş bulunuyorum" dedi.

 

ŞAHSIMA YAKIŞMAYACAK SÖZLER SARF ETTİM

Şahsına yakışmayan sözler sarf ettiğini belirten Taşkın, "22 yıldır bir fiil hizmet etmiş olduğum ve hayatımda adeta  bir evlat gibi yere sahip olan İnegölspor'un sahipsiz kaldığını düşünerek öfke ve sitemle birlikte bazı şahsıma yakışmayacak sözler sarf ettim . Ancak sarf ettiğim sözlerin hedefi apaçık ortadayken ve muhatapları bunu açıkça bilirken onursal başkan Alinur Aktaş'ın da  bazı sözleri üzerine aldığını üzülerek öğrenmiş bulunuyorum" ifadelerini kullandı.

 

SEVİYE VE NEZAKETİMİZİ ASLA KAYBETMEMİŞİZDİR

İnegölspor'un borçsuz bir kulüp olmasında Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın büyük emeği olduğunu belirten Taşkın, "13 yıllık Belediye Başkanlığı süresince İnegölspor'umuza maddi manevi bir çok hizmeti ve yardımı olmuş, bugün hala borçsuz bir takım olmamızın en büyük mimarı olan Alinur Aktaş'ın benim bu tip ithamlarımı kendi üzerine alarak bazı dost sohbetlerinde şahsıma sitemlerde bulunması, bende derin bir üzüntüye sebep olmuştur. Belediye başkanlığı süresince bazen çok iyi bazen çok kötü günler yaşasak da her zaman birbirimize karşı seviye ve nezaketimizi asla kaybetmemişizdir" dedi.

 

SÖZLERİN HİÇBİRİ ALİNUR AKTAŞ'A DEĞİLDİ

Taşkın sözlerini şu ifadelerle tamamladı: "Bu durumu fırsat bilip Alinur Aktaş ile beni karşı karşıya getirmeye çalışan bazı kötü niyetli insanları da bu süreçte net bir şekilde görmüş oldum. Yaşanan bu olay bizlerde yeni küskünlükler yeni öfkeler yeni sorunlar çıkarmamalı. Eğer böyle olursa kötü niyetli fitneden beslenen insanların ekmeğine yağ sürmüş oluruz. Bunun yerine daha da kenetlenerek düşmanlarımızın inadına  el ele kol kola omuz omuza bu süreci geçmemiz gerektiğine inanıyorum. Şunu üstüne basarak bir kez daha açıkça ifade etmek istiyorum ki sarf ettiğim sözlerin hiçbiri Alinur Aktaş'a değildi. Bunun gerek Alinur Aktaş gerekse kamu oyu nezdinde açıkça bilinmesini isterim"


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İnegöl Haberleri Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
  15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
 • İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
  İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
 • Ümmetin Yetimleri
  Ümmetin Yetimleri
 • Eski İnegöl Resimleri
  Eski İnegöl Resimleri
 • İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
  İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Ak Parti Cerrah Nokta Mitinig
  resim yok
 • YARI FİNALDEYİZ
  resim yok
 • YANGININ YENİ GÖRÜNTÜLERİ
  resim yok
 • Mezitler'de son durum
  resim yok
 • İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
  İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
 • BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
  BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
VİDEO GALERİ
YUKARI