Bugun...
Bizi izleyin:Veli ve sporcular bilgilendirildi

Tarih: 10-08-2018 10:46:52 + -


İnegölspor altyapısında oynayan lisanslı sporcular için düzenlenen sezon başı veli ve sporcu bilgilendirme toplantısı İnegöl Kent Müzesi’nde yoğun bir katılım eşliğinde gerçekleştirildi.


Veli ve sporcular bilgilendirildi

Gelişim için profesyonelliğe geçiş için yapılması gerekenlerin neler olduğuna değinilen toplantıda, sadece sahada yapılanlarla gelişimin olmayacağı, beslenmenin de bunda çok büyük öneme sahip olduğu Diyetisyen Fatih Kişioğlu’nun sunumuyla sporculara anlatıldı.

 

Ayrıca İnegölspor'un U-19 Sorumlusu Suat Güneş, çocuk koruma konusunda bilgi verdi ve açıklamalarda bulundu. Sadece yetenek ile bir yerlere gelinemeyeceğini aslanın karakter olduğunu vurguladı.

 

Gelişim için kurmuş kurulan Kaleci Departman Sorumlusu Celalettin Barut ise kaleciliğin öneminden, çalışma şeklimizden ve yaptıklarımızdan bahsetti. Gelecekteki hayalimizin, hedefimizin neler olduğunu anlattı.

 

Gençlik Geliştirme Sorumlusu Özgür Şahin ise gelinen noktayı ve kat eedilmesi gereken mesafenin neler olduğunu söyledi. Antrenmandaki çalışma örneklerinden bahsetti.  Şahin, kurulan gelişim departmanlarına verilen önemi ve sonucunda alınacak ürünün kalitesini tanımlayarak, veli, sporcu ve antrenör birlikteliği ile ulaşılması zor olan hedeflerin kolaya nasıl dönüştürüleceğini anlattı.

 

Şahin, sporcuların sabırla, istekle ve azimle her şeyi yapacak güçte olunduğunu, çalışmaları aksatmadan devam etmeleri hususunda telkinlerde bulundu.

 

Şahin son olarak, toplantıya katılan sporculara, velilere, çocukların gelişimi adına toplantıya katılan Diyetisyen Fatih Kişioğlu’na, yöneticilere ve Kulüp Başkanı Eşref Güç’e teşekkür ederek konuşmasına son verdi.

 

Son olarak söz alan Kulüp Başkanı Eşref Güç, şunları söyledi: "Bu programı düzenleyen hocalarıma teşekkür ediyorum.Beslenmek, karakterle ve insanlıkla alakalı çok güzel dersler verdiler. Biz sezona başlarken şampiyonluk parolası ile başladık ama ben ondan önce şunu söylemek istiyorum. Biz transfer yaparken %50 karakter ve %50 iyi sporcu kavramını düşündük. Bu ikisi birleştiği zaman %100 başarı geliyor. Transfer yaparken öncelikle sporcunun kişiliğine bakıyoruz. İnegölspor'un yapısına uyup uymadığına bakıyoruz. Ondan sonra sporcuyu almaya çalışıyoruz. Sizler İnegöl'ün gerçeklerisiniz. Maçlarımıza geleceksiniz, çocuklarınızı takip edeceksiniz. Bizler kesinlikle sizler için gece gündüz çalışacağız. Bunu bilin. Şuanda İnegölspor'un eksikleri çok fazla. İnegölspor şuan ki sahalarda idman yapıyor ve o idmanlardan sporcu kardeşlerimiz yetişiyor. Kesinlikle hep beraber yeni arayışlara girmemiz gerekiyor. Altyapı tesisleri yapmamız gerekiyor. Tabi buna federasyonda imkanlar sağlıyor.  Bu çalışmaları bizlerde yapacağız. 3-4 sene zarfında İnegölspor'u iyi bir yere getirmek için mükemmel bir altyapısı olması için biz size söz veriyoruz çok iyi çalışacağız.Biz 2 senelik yönetime geldik ama öyle 2 sene düşünmüyoruz. Eğer biz devam edersek, aynı şekilde çalışacağız. Eğer devam etmezsek, devam eden arkadaşlara iyi bir şekil, durum bırakmamız gerekiyor"


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER İnegölspor Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
  15 TEMMUZ ÇALIŞMALAR
 • İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
  İnegöl'de DARBE NÖBETİ'nden Kareler
 • Ümmetin Yetimleri
  Ümmetin Yetimleri
 • Eski İnegöl Resimleri
  Eski İnegöl Resimleri
 • İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
  İNEGÖLSPOR ESKİ GAZETE KÜPÜRLERİ
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Ak Parti Cerrah Nokta Mitinig
  resim yok
 • YARI FİNALDEYİZ
  resim yok
 • YANGININ YENİ GÖRÜNTÜLERİ
  resim yok
 • Mezitler'de son durum
  resim yok
 • İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
  İNEGÖLLÜ ESKİ FETÖCÜ’DEN ŞOK AÇIKLAMALAR İŞTE FETHULLAH GÜLEN’İN GERÇEK YÜZÜ KAN DONDURAN GERÇEKLER
 • BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
  BU VİDEO İNEGÖL BELEDİYESİ TARAFINDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN ANISINA HAZIRLANMIŞTIR...
VİDEO GALERİ
YUKARI