“Seni o mağazalarınla beraber alır, aldığın yere sokarız”

Yayınlama: 05.12.2022
1.500
A+
A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakı ortağı MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye verdiği yanıtlarla büyük tartışma yaratan BİM CEO’su Galip Aykaç’a bir tepki de Ekmek Üreticileri Federasyonu Genel Başkanı Murat Kavuncu’dan geldi. Kavuncu açıklamasında, “Seni avanelerinle birlikte, o mağazalarınla beraber seni alır, aldığın yere sokarız” dedi.

Kavuncu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Yavrum sen orada üç beş tane para gücüyle bir araya gelmişsin ve bu milletin sırtından para kazanıyorsun ve ondan sonra dönüyorsun ve ömrünü ülkesine, milletine adamış ve bunların içerisinde Murat Kavuncu ve ekibi olarak bizler de varız. Her türlü canımızla, kanımızla, gece gündüz 24 saat çalışıyoruz. Devletimiz için, ülkemiz için, milletimiz için, bayrağımız için ve Türkiye’ye katma değer katalım diye, ülke üretimlerini geçsin diye… Sen kalkıyorsun burada bize racon kesiyorsun, posta koyuyorsun. Seni avanelerinle birlikte, o mağazalarınla beraber seni alır, aldığın yere sokarız. Ve senden de hızlı bir şekilde açıklama ve özür dilemeni bekliyoruz.

 

Sektörde de aynı alanda faaliyet yapan biz de büyük bir grubuz. Ve sana tüm BİM mağazalarındaki ekmeğini keserim senin! Senin her yerde boykotunu yaparız. O güç bizde fazlasıyla var ve yüz binlerle yürüyoruz biz. Galip Aykaç ve ona açıklama yaptıran avaneleri, bunlarla beraber uluslararası, küresel güçlerle işbirlikçileri hepinize buradan açık açık net bir şekilde söylüyorum. Ne Sayın Cumhurbaşkanımızı ne de sayın Devlet Bahçeli’yi kimseye yem ettirmeyiz”

HABER: SERHAT ÇİÇEK

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.