12 YIL SONRA BiR ARAYA GELDiLER

Yunus Emre Lisesi’nin tam dönem ilk mezunları, geçtiğimiz gün düzenlenen organizasyon ile 12 yıl sonra bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Yayınlama: 16.12.2019
1.444
A+
A-

Yunus Emre Lisesi’nin kurulduğu bir sonraki yıl tam dönem olarak 2007 yılında mezun olan 11 Sosyal C sınıfı öğrencileri, 12 yıl sonra bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

 

Yaptığı organizasyon ile arkadaşlarını bir araya getiren Mustafa Güneş, şu ifadeleri kullandı:

“Aynı sınıftan bir arkadaşımız ile görüştükten sonra, sosyal medya üzerinden arkadaşlarımıza ulaştık. Daha sonra da bir araya gelelim, eski günleri konuşalım ve keyifli zaman geçirelim istedik. Nitekim İnegöl’deki birçok arkadaşımıza ulaştık. İnegöl dışında olan arkadaşlarımız işlerinden dolayı gelemediler ama daha sonra daha da kalabalık olacağımız bir organizasyon daha gerçekleştireceğiz”

 

Güneş, sözlerini şu ifadelerle tamamladı:

“Bugün bir araya geldik ve gerçekten çok güzel zaman geçirdik. Ben dostluğa değer verip buraya gelerek keyifli zaman geçirmemize neden olan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu buluşmalarımızı her hafta gerçekleştirme kararı aldık. Bu da çok güzel bir gelişme diyebiliriz. Ben tekrar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.