Bayburtlulardan protokol ziyaretleri

Geçtiğimiz günler olağan kongre ile Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne yeniden başkan seçilen Saadettin Erdoğan ve yönetimi, ilçe protokolünü ziyaret etti.

Yayınlama: 08.10.2021
301
A+
A-

Yeniden yönetime seçilen İnegöl Bayburtlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Saadettin Erdoğan ve yönetimi, ilk ziyareti İnegöl Kaymakamı Eren Arslan’a gerçekleştirdi. Sırası ile İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve Cumhuriyet Başsavcısı Emre Tunay’ı ziyaret eden dernek yönetimi, istişarelerde bulundu.

 

Ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunan İnegöl Bayburtlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Saadettin Erdoğan, “Kongremizin ardından görev dağılımını yönetim kurulu içerisinde gerçekleştirdikten sonra ilk olarak protokol ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. İnegöl’de yaşayan Bayburtlular olarak 8 bin kişilik camiaya mensubuz. Derneğimiz camiamız ile birlikte yaşadığımız şehrimiz İnegöl’de sosyal ve kültürel anlamda, üretim ve ticaret anlamında katkı sağlamaya çalışıyoruz.  Bu bağlamda kültür faaliyetlerimiz ve diğer çalışmalarımız devam edecektir. Bizleri ağırlayan ilçe Kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve cumhuriyet başsavcımıza camiamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABER: AHMET KABRAN

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.