‘Bunları yaşatanları kendinize örnek almayın’

Yayınlama: 07.03.2023
329
A+
A-

Altılı masada yaşanan gelişmelerin ardından Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Adayı ilan edilmesi sonrasında MHP İnegöl İlçe Başkanı Uğur Bayram açıklamalarda bulundu. Özellikle gençlere seslenen Bayram, “Kıymetli gençlerimiz, son üç günde yaşananları ve bunları yaşatanları kendinize örnek almayın. Elbet bu günler de geçecek. Allah’ın izniyle hep birlikte 15 Mayıs sabahı daha güçlü bir Türkiye’ye uyanacağız” dedi.

Altılı masada yaşanan olayların ardından İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tekrar masaya dönmesi sonrası, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Adayı olarak açıklanmıştı.

Kılıçdaroğlu’nun ilan edilmesinin ardından birçok sosyal medya kullanıcısı düşüncelerini paylaşırken, İnegöl’de bazı muhalefet partilerinin ilçe başkanları duruma tepki göstermişti.

Muhalefetin Cumhurbaşkanı adayını belirlemesinin ardından Cumhur İttifakı ortağı MHP İnegöl İlçe Başkanı Uğur Bayram, kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Özellikle gençlere seslenen Bayram, gençlerin muhalefet liderlerini asla örnek almaması gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli gençlerimiz, yalanın, iftiranın, hakaretin, pazarlıkların, makam kavgalarının, koltuk hesaplarının kol gezdiği son üç gün için sizden özür diliyorum. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Lütfen umutsuz olmayın. Son üç günde yaşananları ve bunları yaşatanları kendinize örnek almayın. Elbet bu günler de geçecek. Allah’ın izniyle hep birlikte 15 Mayıs sabahı daha güçlü bir Türkiye’ye uyanacağız”

HABER: SERHAT ÇİÇEK

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.