DiĞER KONULARA DA AÇIKLIK GETiRDi

Belediye Başkanı Alper Taban, başkan yardımcılarını tek tek açıklarken, yeni döneme yenilenerek başlayacaklarını ifade ederek, “Bu şehre güzellikle katmak istiyoruz. Amacımız o iyidir, bu yanlıştır, bu kötüdür asla değil. Yeni bir dönem başladı. Bu yeni dönem ile beraber bir yenilenme söz konusu olacak” dedi.

DiĞER KONULARA DA AÇIKLIK GETiRDi
Yayınlama: 12.04.2019
1.207
A+
A-

Belediye Başkanı Alper Taban, belediye başkan yardımcılıkları ile ilgili açıklamalarda bulunarak isimleri tek tek açıkladı.

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Taban, “Üç tane arkadaşımızın görevlendirmesini yapmış bulunmaktayım. Meclis üyelikleri üzerinden oluşturduğumuz kadrolar, Fevzi Dülger arkadaşımız bugün itibari ile görevine başladı. Özellikle teknik başkan yardımcısı sıfatıyla görevlerini sürdürecek. Rıdvan Kocaağa arkadaşımız, idari işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görevine başlamış bulunmakta. Beraberinde imar konularında, şehirleşme, kentsel dönüşüm, planlama gibi konularla Meclis Üyemiz Oğuzhan Uslu arkadaşımızı sorumlu olarak şekilde görevlendirmemizi yapmış bulunmaktayız. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Memur kadrolar ile de açıklamalarda bulunan Taban, sözlerini şu ifadelerle tamamladı: “Memur kadrolarımızda, başkan yardımcılıklarımızda çalışmalarımız var ama şuanda net olarak neticelendirmiş değilim. Şuan bu bilgiler bende saklı kalmak koşulu ile çalışmalarımı sürdürmeye devam ediyorum. Bu çalışmaları yaparken, kesinlikle yapılacak olan işe uygun, o işin özelliklerin uygun arkadaşları görevlendirerek biraz da yenilenme ile beraber gerçekten bu şehre güzellikle katmak istiyoruz. Amacımız o iyidir, bu yanlıştır, bu kötüdür asla değil. Yeni bir dönem başladı. Bu yeni dönem ile beraber bir yenilenme söz konusu olacak”

 

HABER: SERHAT ÇİÇEK

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.