Hatalı park ortalığı karıştırdı

Yayınlama: 08.12.2022
1.045
A+
A-

İnegöl’de bir bayan sürücü çıkmaz sokağa aracı park edip ayrıldı, aynı sokakta oturan bir başka vatandaş ise hastaneye gitmek için aracı çıkaramayınca polisten yardım istedi. Polis ekipleri saatler sonra sürücüye ulaşabildi. 

Edinilen bilgilere göre olay Kemalpaşa Mahallesi Depo Çıkmazında meydan geldi. S.A isimli bayan sürücü aracı çıkmaz sokağa park edip çarşıya gitti. Bir süre sonra aynı bölgede oturan bir başka bayan sürücü hastasını hastaneye götürmek için aracının başına geldi.

Ancak önünde park edilen bu araç yüzünden çıkmadı. Bayan sürücü durumu polis ekiplerine bildirerek yardım istedi. Polis ekipleri araç plakasından araç sürücüne ulaşmaya çalıştı. Ancak tüm girişimler neticesiz kaldı.

Olay yerine trafik ekipleri sevk edildi. Gelen ekipler hastaneye gidecek olan kadını ekip arabasıyla götürmek için yardımda bulunacağı sırada, hatalı park eden araç sürücüsü S.A ortaya çıktı.

Kısa süreli bayanlar arasından yaşanan tartışmaya polis ekipleri müdahale ederek gerginliği önledi. S.A’ya ekipler hatalı park etmesinden dolayı 196 TL cezai işlem uyguladı.

Sürücüyü uyaran ekipler, trafik kurallarına uymasını bir daha böyle hata yapmamasını istediler. Ekipler aynı hatayı 2’nci kez yapması durumun ehliyetinin iptal olacağı bilgisini sürücüye bildirdi.

HABER: SERHAT ÇİÇEK

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Inegollu dedi ki:

    Herkese ehliyet verilirse olacağı bu

    1. Necdet BAYTEMUR dedi ki:

      İnegöldeki tüm sürücüler yeniden sınava tabi tutulsun yol ver tabelasının anlamını bilmeyen cahil sürücü çok kendi işini öncelik sayıp başka sürücüyü mağdur eden trafik magandasi çok trafikte önce saygı kuralını ögretmeden ehliyet vermeyeceksin hiç kimseye