‘Huzurlu aile mutlu gençlik’ seminerleri sürüyor

İnegöl Belediyesi’nin Aile Hayatı İyileştirme Derneği (AHİD) işbirliği ile düzenlediği ‘Huzurlu Aile Mutlu Gençlik’ programları kapsamında, Eğitimci Dr. Faruk Öndağ tarafından ‘Zor zamanda çocuk yetiştirmek’ temalı seminer düzenlendi.

Yayınlama: 21.11.2021
264
A+
A-

İnegöl Belediyesi’nin Aile Hayatını İyileştirme Derneği (AHİD) işbirliğinde düzenlediği aileyi ve aile bireylerini geliştirici seminerler devam ediyor. 10 hafta sürecek olan ve bu yıl ‘Huzurlu aile mutlu gençlik’ ana temasıyla yapılan seminerlerin yedincisi Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde düzenlendi.

 

Eğitimci Dr. Faruk Öndağ, “Zor zamanda çocuk yetiştirmek” konulu seminerde, aile yapısının önemini ve değerini anlatırken, aynı zamanda çocuk yetiştirmenin önemine de değindi.

 

Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan seminerde konuşan Faruk Öndağ, “Her şey kendiliğinden tabii olarak akıp giderdi. Teknolojinin hayatlarımızı hızla kavraması ve yönlendirmesi sonucu doğal olan pek çok şey ancak gayretle ulaşılabilir hale geldi. Artık önceliğimiz hazzı yaşamak ve ona hemen şimdi ulaşmak. Bu şartlarda çocuk yetiştiren ebeveynler gidişata nasıl dur diyeceklerini bilememenin tedirginliği içinde. Ancak günümüzde de doğal çocuk yetiştirebilmek mümkün” dedi.

 

HABER: UĞUR KESEN

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.