İnegöl AVM Ekim ayında da dopdolu

Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; atölye programları, kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Ekim ayı yaşatmaya hazırlanıyor.

Yayınlama: 08.10.2021
423
A+
A-

Geniş bir marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, yeni kampanyası ile 700 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine termos hediye ediyor. Ekim ayına özel 7 farklı atölye programı hazırlayan İnegöl AVM, 16 Ekim’de canlı müzik dinletisi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ise bayram coşkusunu yaşatacak özel bir bando gösterisi düzenleyecek.

 

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, atölyeleri, etkinlikleri ve yeni kampanyası ile İnegöllülere hareketli bir Ekim ayı programı hazırladı. 

 

İnegöl AVM, Ekim ayının son haftası başlayacak yeni kampanyası ile aynı gün içerisinde 700 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine termos hediye ediyor. Stoklarla sınırlı kampanyası ile İnegöl AVM, hediye termosu ile en serin havalarda bile ziyaretçilerinin kahve ve çaylarını sıcak tutmasına yardımcı olacak.    

 

İnegöl AVM’de Ağustos ayında başlayan Yaz Çekilişi Kampanyası ise 12 Ekim tarihine kadar devam ediyor. Kampanya sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle, 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere; 4 Kuba marka motorsiklet ve motorsiklet kaskı, 4 Xiaomi marka elektrikli scooter, 25 Canello marka çocuk bisikleti ve 25 Canello marka yetişkin bisikleti olmak üzere toplamda 58 hediye verilecek.

 

İnegöl AVM Ekim ayında çocukları atölyelere bekliyor

 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan İnegöl AVM, ay boyunca planladığı atölye programları ile Ekim ayını renklendiriyor. Alışveriş Merkezi; Robotik Örümcek Tasarlama Atölyesi, Saat Tasarlama Atölyesi, Arttırılmış Gerçeklik Atölyesi, Çiçek Dikim Atölyesi, Çılgın Deneyler Atölyesi, Atıktan Sanata Çocuk Atölyesi ve Minik Ressamlar Atölyesi ile çocukların ve ziyaretçilerin hoş vakit geçirmesini sağlarken, aynı zamanda el becerilerini de kuvvetlendiriyor. Pandemi şartlarına göre hazırlanan etkinlik alanlarında, mesafe kurallarına, maskeye ve seans araları dezenfekte işlemlerine de çok dikkat ediliyor. 

 

Cumhuriyet Bayramı coşkusu 

 

Yenilenen yüzü ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM, Ekim ayında düzenlediği müzik performansları ile alışverişi müzik ile taçlandıracak. 16 Ekim 2021 Cumartesi günü canlı müzik dinletisi düzenlenecek Alışveriş Merkezi’nde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu da bir bando gösterisi ile yaşatılacak. 

 

KURUM BÜLTENİ

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.