İnegöl Belediyesi affetmemeli Operasyon yapanlar ve kin kusanlar yargılanmalı

Yayınlama: 10.08.2023
301
A+
A-

Sosyal medya platformları üzerinden İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’nde 2016 yılında yaşanan bir olayın yeni yaşanmış gibi paylaşım yapılmasının ardından İnegöl Belediyesi’nden açıklama geldi. Konuya ilişkin yapılan açıklamada, “2016 yılında yaşanan barınak görevlisinin yemleme sırasında birbirine zarar veren köpekleri ayırmak amacıyla sadece ses çıkaran gerçek olmayan silahla ateş ettiği görüntüleri sanki yeni yaşanmış gibi lanse ediliyor” ifadelerine yer verildi.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

KAMUOYUNA DUYURU

“2016 yılında yaşanan barınak görevlisinin yemleme sırasında birbirine zarar veren köpekleri ayırmak amacıyla sadece ses çıkaran gerçek olmayan silahla ateş ettiği görüntüleri sanki yeni yaşanmış gibi lanse edilmesi üzerine açıklama yapılma zorunluluğu doğmuştur”

ESKİ GÖRÜNTÜLER YENİYMİŞ GİBİ LANSE EDİLİYOR

“Söz konusu video 2016 yılına ait olmakla birlikte o dönem ilgili kişi hakkında gereken yapılmış ve işten çıkartılmıştır. Algı yaratmak adına ‘yeni’ yaşanmış gibi videoları paylaşan hesaplar hakkında adli işlem başlatılacaktır. O dönemki haberlere de yansıyan görüntüler hakkında gerekli açıklamalar zaten yapılmış ve kişinin iş akdine son verildiği iletilmiştir”

İNEGÖL’DE MİSAFİR ETMEK İSTERİZ

“Sadece bir kaç saniyelik görüntüyü izleyip zehir zemberek yorum yapan kişileri de bölgenin en donanımlı Bakım Merkezimiz olan; İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezimizi ziyaret edip, sokak hayvanları ile ilgili çalışmalarımızı canlı bir şekilde görmelerini öneririz”

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.