İnegöl’de Bursaspor Futbol Okulu açıldı

Yaklaşık 3 yıldır birçok ilde ve yurt dışında Bursa’yı ve Bursaspor’u tanıtan, geleceğin futbolcularını yetiştirmeyi amaçlayan Bursaspor Futbol Okulları, İnegöl’de de futbol okulu açtı.

Yayınlama: 11.10.2021
173
A+
A-

İnegöl’de Beden Eğitimi Öğretmenliği yapan Hakan Dede tarafından açılan futbol okulu, 4 Ekim 2021’de antrenmanlara başladı.

 

Park Caddesi üzerindeki Olimpik Spor Tesisleri’nde faaliyetine başlayan İnegöl Bursaspor Futbol Okulu, 2007 – 2016 tarihleri arasında doğan erkek ve kız çocuklarına hafta sonları futbol eğitimi imkânı sağlayacak.

 

Kız çocukları adına bu olanağı sağlayan ilçemizdeki tek futbol okulu özelliğini taşıyan İnegöl Bursaspor Futbol Okulu, genç yetenekleri bekliyor.

 

Yetiştiricilik konusunda marka olan Bursaspor, futbol okulları aracılığı ile çocukların sportif gelişimlerini, yeteneklerini geliştirmenin yanı sıra, ruhen ve bedenen de sağlam bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

 

Bursaspor’un oyuncu fabrikası Vakıfköy Altyapı Gençlik Geliştirme Merkezi ile koordine bir şekilde çalışmalarını sürdürecek olan İnegöl futbol okulu, belirli aralıklarla Vakıfköy ziyaretleri yaparak, orada antrenman yapma imkanı da bulacak.

 

HABER: UĞUR KESEN

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.