KIRAN MAHALLESiNDE YOLLAR YENiLENiYOR

Alt yapı çalışmaları tamamlanan Kıran Mahallesinde bozulan yollar parke taşıyla kaplanıyor. 5 sokakta 3000 m2 parke taş kaplama çalışması sürüyor.

Yayınlama: 08.10.2021
265
A+
A-

İnegöl Belediyesi, kırsal mahallelerde yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda altyapı çalışmaları tamamlanan Kıran Mahallesinde parke taş kaplama çalışması başlatıldı. 5 sokakta toplam 3000 m2 parke taşı uygulanacak Kıran’da çalışmalar hummalı bir şekilde sürüyor.

 

Devam eden çalışmaları Belediye Başkanı Alper Taban da beraberindeki heyetle birlikte yerinde inceledi. Burada bir açıklama da yapan Başkan Taban, “Bugün hem Cuma namazı vesilesiyle vatandaşlarımızla bir araya geldik, kendilerine selam verdik hem de Kıran Mahallemizde devam eden çalışmalarımızı yerinde görelim istedik. Burada daha önce Büyükşehir Belediyemizin kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarını tamamlamasının ardından, altyapı çalışmaları sırasında deforme olan yollarda biz de parke taş uygulamasını başlattık. Kazılar esnasında ister istemez yollar deforme olur ve konfor etkileniyor. Çalışmanın bitmesiyle bizler de eksikleri gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu tamamlandığında Kıran Mahallemizin önemli eksiklerinden biri daha giderilmiş olacak. Mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.