Kozluca Işıkları dilencilerin adresi oluyor

Yayınlama: 16.05.2023
98
A+
A-

İnegöl’deki çeşitli trafik noktalarını mesken tutan dilenciler, sürücüleri de bıktırıyor. Trafik ışıklarında duran araçları teker teker gezen dilenciler, çocukları sömürü aracı olarak kullanması tepkilere neden oluyor.

İnegöl’ün çeşitli noktalarında özellikle trafik ışıklarını belirli aralıklarla mesken tutan dilenciler, trafik ışıklarında duran araç sürücülerini bıktırıyor.

Kırmızı ışıkta duran araçları tek tek gezen dilenciler, yanlarına aldıkları çocukları ise sömürü aracı olarak kullanıyor. Özellikle Zabıta Ekipleri’nin bu konudaki çalışmaları devam ederken, denetimlere karşın hala dilenciliğin belirli aralıklarla devam ettiği görülüyor.

VATANDAŞLAR TEPKİLİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Kuzluca Işıkları’nda bir kadının yanına aldığı kız çocuğu ile dilenmesi tepkilere neden oldu. Kız çocuğunu gören bazı vatandaşlar ise duruma tepki gösterdi.

HABER: SERHAT ÇİÇEK


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Yorumcu dedi ki:

    Tamamen yolgeçen hanı oldu güzel memleketim yetkililerin gıkı çıkmıyor nedense bu kadar oy hesabı şehri iyice yönetilemez hale getiriyor.. Şehirdeki insanların birbirinden insani olarak uzaklaşmasına ciddi şekilde sebep oluyor …