MHP’de ‘Ramazan’ bereketi çalmadık kapı bırakmıyorlar

Yayınlama: 05.04.2023
44
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe teşkilatı ‘Komşum Nasılsın?’ programlarına ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

MHP İnegöl İlçe Başkanı Uğur Bayram MHP, Bursa Milletvekili Aday Adayı Bilal Doğan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile ‘Komşum Nasılsın?” programı kapsamında Belli ailesini ziyaret ederek iftar sofrasına konuk oldu.

Belli Ailesinin taleplerini dinleyen MHP heyeti, talepleri yerine getirmek için en kısa sürede çalışma başlatacaklarını dile getirdiler.

Ardından İshakpaşa Camii’nde teravih namazını eda eden heyet, camii çıkışı merhum MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in 26. Ölüm Yıldönümü münasebeti ile vatandaşlara helva ikramında bulundu.

Vatandaşlarla sohbet eden MHP heyeti, Cumhur İttifakı’na destek isterken, vatandaşların sorunlarını dinleyerek talepleri yerine getirmek çalışma başlatacaklarını dile getirdiler.

Ardından Cuma Mahallesi esnaf ziyaretinde bulunan Bilal Doğan, 2023 yılında yapılacak seçimlerin önemine değindi. Cumhur ittifakına destek isteyen Doğan, esnafın sorun ve isteklerini dinleyerek sorunların çözüm noktasında girişimlerde bulunacağını ve sorunların takipçisi olacağını ifade ederek, cadde esnafına bol bereketli kazançlar diledi.

HABER: BİLAL KORKUT


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.