Özbağ Kuyumculuk, Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor

Yayınlama: 10.06.2024
278
A+
A-

İnegöl’de kuyumculuk sektörüne yön veren Özbağ Kuyumculuk, Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor. Özbağ Kuyumculuk, son olarak Aydın şubesini açarak vatandaşlara hizmete başladı.

2004 yılında İnegöl merkezli olarak kuyumculuk ve toptan sarrafiye ticaretine başlayan Özbağ Kuyumculuk, yıllar içinde hızla büyüyerek Türkiye genelinde tanınmış ve güvenilir bir marka haline geldi. Bursa ve çevre illerdeki başarısının ardından, 2013 yılında Sultan Döviz ve Altın A.Ş.’yi hayata geçiren firma, 2016 yılında bilezik üretimini de portföyüne ekleyerek ticaret yelpazesini genişletti.


Özbağ Kuyumculuk’un başarı hikâyesi, İnegöl’deki mütevazı başlangıcından Türkiye’nin dört bir yanına uzanan bir yolculuğu içeriyor. Firma, bugüne kadar Bursa, Ankara, İzmir, İstanbul, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Eskişehir ve Balıkesir gibi birçok büyük şehirde hizmet vermeye başladı. Güvenilirliği ve kalitesiyle müşterilerinin beğenisini kazanan Özbağ Kuyumculuk, her geçen gün büyüme yolculuğunu hız kesmeden sürdürüyor.

Bu büyüme yolculuğunun en yeni durağı ise Aydın oldu. Aydın’da yeni bir şube açarak hizmet ağını genişleten Özbağ Kuyumculuk, müşterilerine daha yakın olma ve kaliteli hizmet sunma misyonunu bir adım daha ileri taşıdı.

Firma yetkilileri, Özbağ Kuyumculuk’un başarılarının arkasında müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışının yattığını vurgularken, yeni şubeleriyle birlikte daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. Özbağ Kuyumculuk, sektördeki yenilikleri ve müşteri ihtiyaçlarını yakından takip ederek, kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğini taahhüt ediyor.

Özbağ Kuyumculuk’un Türkiye genelindeki büyüme hamleleri, sektördeki yerini daha da sağlamlaştırıyor. Yeni şubesiyle Aydınlılara hizmet vermeye başlayan firma, önümüzdeki dönemde de yeni projeler ve açılışlarla adından söz ettirmeye devam edecek. Bu dinamik ve büyümeyi hedefleyen yaklaşımıyla Özbağ Kuyumculuk, kuyumculuk sektöründe fark yaratıyor.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş