Özel öğrencilerden ailelerine ‘Konser’ sürprizi

Yayınlama: 02.12.2022
286
A+
A-

İnegöl Dr. Emin Acar İmam Hatip Ortaokulu’nda eğitim gören özel öğrenciler, öğretmenlerinin de yardımı ile aileleri için sürpriz konser düzenledi. Programda özel öğrencilerin enerjisi, aileleri duygulandırdı.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde bu kez özel öğrenciler ailelerine sürpriz yaptı. İnegöl Dr. Emin Acar İmam Hatip Ortaokulu’nda eğitim hayatını sürdüren özel öğrenciler, öğretmenlerinin de yardımı ile ailelerine sürpriz konser düzenledi.

Programın başlaması ile birlikte özel öğrencilerin enerjisi tüm salonu sararken, öğrenci velileri de bu anları ölümsüzleştirmek için telefonlarına sarıldı.

Programda şiir, şarkı ve türküleri seslendiren öğrenciler, daha sonra hep birlikte sahneye çıkarak, ‘Hayat bayram olsa’ şarkısını seslendirdi.

Bu sırada salondakilerin bir kısmı da ayağa kalkarak özel öğrencilerle birlikte doyasıya eğlendi.

Programın ardından özel öğrenci velileri açıklamalarda bulundu.

Torununu izlemeye geldiğini belirten Nezim Osman, özel öğrencilerin hazırladığı programın güzel olduğunu, öğretmenlere de özel öğrencilere olan ilgisinden dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.

Program nedeni ile duygulandığını da belirten Mustafa Tokay, “Programı çok güze buldum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Özel çocuklarımızın böyle sevinçli olması bizim için mutluluk verici bir şey. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Allah yardımcımız olsun inşallah. Allah böyle öğretmenlerimizi de başımızdan eksik etmesin” ifadelerini kullandı.

Programın kendisini çok mutlu ettiğini belirten Havva Aygün, “Muhteşemdi. Herşey çok güzeldi. Gurur duydum şahsen. Bu tarz etkinliklerin devamını bekliyoruz, çok mutluyum” dedi.

Meltem Andaç isimli veli ise, programın çok güzel bulduğunu belirterek öğretmenlere teşekkür etti.

Son olarak açıklamalarda bulunan Gülcan Yıldırım, “Çok heyecanlıydım. Öğretmenlerimizin emeğine sağlık. Öğretmenlerimizle birlikte böyle bir sunum hazırlamışlar. Hepsi birbirinden güzeldi. Hepsini severek izledim ve dinledim” ifadelerini kullandı.

 

HABER: SERHAT ÇİÇEK

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.