SP’den Arslan’a ziyaret

Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, kadın kolları teşkilatı ile birlikte Kaymakam Eren Arslan’ı ziyaret ederek ‘Necmettin Erbakan Umut Ormanı’ projesi hakkında bilgi verdi.

Yayınlama: 07.12.2021
258
A+
A-

Saadet Partisi Genel Merkezi, Türkiye’de son dönemde yaşanan orman yangınları nedeni ile yangın bölgelerindeki alanları yeşertmek için ‘Necmettin Erbakan Umut Ormanı’ projesini başlatmıştı.

 

İl ve ilçe teşkilatları tarafından projenin detayları ve bağışların alınmasıyla alakalı çalışmalara İnegöl’de de destekler devam ediyor.

 

Daha önce Sarraflar Çarşısı girişinde stant açan Saadet Partisi Kadın Kolları, İnegöllü vatandaşlara fidan bağışı yapmak ve gelecek yılları yeşertmek adına çağrıda bulunmuştu.

 

Akabinde Belediye Başkanı Alper Taban ziyaret edilirken, bu ziyarette projeye bin fidan destek verildi.

 

Projeyi tanıtma ve yanan ormanların yerine yenilerini yeşertme amacıyla ziyaretlerine devam eden Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı, son olarak İlçe Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret etti.

 

Ziyaret sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, “İlçe Kadın Kolları Başkanımız Havva Şen hanımefendi ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Prof. Dr. Necmettin Erbakan Umut Ormanı kampanyası hakkında bilgi vermek için İnegöl Kaymakamı Eren Arslan beye ziyaret gerçekleştirdik. Nazik kabülleri için Eren Arslan beye teşekküre ediyorum” dedi.

 

HABER: SEYİT ALİ SEVİM

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.