“Spor kulüplerine kalıcı gelirler sağlayacağım”

Yayınlama: 29.03.2024
46
A+
A-

Seçim çalışmaları kapsamında bir çok noktayı ziyaret eden CHP İnegöl Belediye Başkan Adayı Ali Doğan, Doğugücü Spor ziyareti sırasında açıklamalarda bulunarak, “Milletim bana yetki vermesi durumunda amatör spor kulüplerini her anlamda destekleyeceğim. Onlara düzenli kaynaklar sağlayan organizasyonlar yapacağım” dedi.

İnegöl Posoflular Derneği, Akia Fabrikası, Kurşunlu Mahallesi, Huzur Mahallesi ve Şehitler Mahallesi ziyaretlerinde bulundu. İnegöl CHP heyeti sonrasında ise Doğugücü Spor kulübünü ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İnegöl Belediye Başkan Adayı Ali Doğan,


“Amatör kulüplerimiz gençlerinizin geleceğine doğru yön vermeye vesile olmaktadırlar. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sporun her türlüsünü destekleyeceğiz. Gençlerimizi uyuşturucu batağında kurtarmak bizlerin asli görevi olmalıdır. Bu anlamda spor kulüplerimiz büyük bir misyon üstlenmiş durumdalar. Spor kulüplerimizin de sorunları olduğunu biliyorum. Milletim bana yetki vermesi durumunda amatör spor kulüplerini her anlamda destekleyeceğim. Onlara düzenli kaynaklar sağlayan organizasyonlar yapacağım. Ayrıca projelerimiz arasında var olan, İnegölspor’a düzenli kaynak sağlayacak altında işyerlerinin de olduğu kompleks inşa edeceğiz. Yatırımlarımızı günü birlik değil, günü kurtarmaya yönelik değil geleceğe yönelik olarak planladık. Hiçbir CHP Belediye Başkanı veya adayı günü kurtarmaya yönelik plan yapmaz. Sosyal belediyeciliğin temelinde ileri görüşlü olmak vardır” dedi.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş