‘Tarihi sürece katkı sunmak için çalışıyoruz’

Yayınlama: 09.05.2023
57
A+
A-

Yaklaşan 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesi MHP Teşkilatı, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. MHP heyeti bu kapsamda İnegöl Çerkes Adige Kültür Derneği’ni ziyaret ederken, ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi İnegöl İlçe Başkanı Uğur Bayram, “Bu seçimleri sadece bir seçim değil, Cumhuriyet tarihinin önemli bir eşiği olarak isimlendiriyoruz. Bu anlamda çalışmalarımızda herhangi bir seçim gibi değil, bu sürecin tarihi sürece katkı sunmak için çalışıyoruz sahalardayız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Uğur Bayram, MHP Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Bilal Doğan ve MHP’li yöneticiler, Kalender Caddesi ve Zafer Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından çalışmalarını sürdüren heyet, daha sonra İnegöl Çerkes Adige Kültür Derneği’ndeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan MHP İnegöl İlçe Başkanı Uğur Bayram şu ifadeleri kullandı;

“Bir seçim süreci içerisindeyiz. Bizlerde bu seçim kapsamında ziyaretlerimize devam ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakı çerçevesinde sahalara indik. Yaklaşık 2 aydır çalışıyoruz. Sizlerden Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan için oy istiyoruz. Önceliğimiz Cumhurbaşkanlığı’nın devamını sağlamak, akabinde de Milliyetçi Hareket Partisi’nin hem oylarını hem de mecliste ki sandalye sayılarını arttırmak. Bu anlamda sizlerden destek istiyoruz. Çünkü güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi, güçlü bir Cumhurbaşkanı, güçlü bir Meclis, güçlü bir Türkiye demek. Biz 54 yıldır bir siyasi partiyiz, bir oluşumuz, bir dava partisiyiz. Kendimizde bu anlamda kanıtladığımızı düşünüyorum. Sizlerden Milliyetçi Hareket Partisi’nin gücüne güç katmanızı istiyoruz. Biz 14 Mayıs 2023 seçimlerine çok önem veriyoruz. Bu seçimleri sadece bir seçim değil, Cumhuriyet tarihinin önemli bir eşiği olarak isimlendiriyoruz. Bu anlamda çalışmalarımızda herhangi bir seçim gibi değil, bu sürecin tarihi sürece katkı sunmak için çalışıyoruz sahalardayız” dedi.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.