TERÖR ÖRGÜTLERİ VE ŞER ODAKLARI ERDOĞAN’IN ALEYHİNE ÇALIŞIYOR

Yayınlama: 23.04.2023
32
A+
A-

AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı’nın bayramlaşma töreninde açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Ayhan Salman, terör örgütleri başta olmak üzere tüm şer odaklarının Cumhur İttifakı’nı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi kaybetmesi için çalıştığını ifade ederek, “Kandil’de terör elebaşlarından bir tanesi diyor ki; ‘Cumhur İttifakı’na oy vermeyin, Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeyin, ona verdiğiniz her oy, PKK’ya sıkılan mermidir’… Baktığımızda eğer bunu söylüyorsa benim aziz milletim inadına Recep Tayyip Erdoğan’a oy verecektir” dedi.

Ramazan Bayramı nedeni ile AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı Kültür Park içerisinde bayramlaşma töreni gerçekleştirdi. Bayramlaşma törenine geçmiş ve şimdiki AK kadrolar katılırken, özellikle konuşmacılar Kahramanmaraşlı Depremler nedeni ile bölgedeki durum ve gelecek hakkında açıklamalarda bulundu.

Bayramlaşma töreninde ilk olarak açıklamalarda bulunan AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, depremde yapılan faaliyetleri anlattıktan sonra seçimle ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Şimdi önümüzde Türkiye Yüzyılı’nın eşiğinde, yüzyılımızın en önemli seçimi olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimine az bir süre kaldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kurmuş olduğu parti, şimdiye kadar girmiş olduğu bütün seçimlerden birinci parti olarak çıkmıştır. 2002’den başlayarak girmiş olduğumuz her seçim çok önemliydi. Bir sonraki bir öncekinden çok daha da önemliydi. 2002’den beri tüm seçimleri taçlandıracağımız 14 Mayıs seçimlerinde de inşallah muvaffak olacağız. Bu seçimleri de kazanacağız. Hem de çok büyük oy farkı ile kazanacağız”

Deprem bölgesinde görevlendirildiğini be bölgedeki gelişmeleri aktaran Belediye Başkanı Alper Taban, önümüzdeki seçimlerin önemine değinerek,

“Önümüzde çok kıymetli seçimler var diyoruz. Her seçimler önemli ama bu yüzyılın en önemli seçimi diyebiliriz. Yeni yüzyıla önemli bir başlangıç yapmak durumundayız. İnşallah bunu da bizler gerçekleştireceğiz. Bunu canı gönülden ve samimiyetle söylüyorum. Zira bugüne kadar ortaya koyduğumuz emekleri kesinlikle heba edilmemesi adına kesinlik daha fazla çalışmak zorundayız. Seçimin ertesi gün göreceksiniz; bu kadrolar yine millet için çalışmaya devam edecekler. O nedenle sayın Cumhurbaşkanımız çok güze ifade ediyor; ‘Hamaset yapan değil, hizmet yapan bir kadro var’. Cumhurbaşkanımız bir yol açtı, bu yolun arkasından da inanan insanlar dava bilinci ile onu inşallah zirveye taşımaya devam edecekler” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Asuman Akçay Sakallı ise, “Ülkemiz nice saldırılara maruz kalırken, biz daha da güçlendik. Hiçbir engelin, hiçbir tuzağın bizi yolumuzdan alıkoymasına izin vermedik. Bugüne kadar verdiğimiz her sözü tuttuk. Yerine getiremeyeceğimiz hiçbir şeyin ise sözünü vermedik. Her zamanki gibi Allah’a dayanarak, milletimize güvenerek, Cumhur İttifakı’nın kalbi ortaklığına inanarak yolumuza revan olduk. Halkımızın gösterdiği teveccüh, istikametimizin doğruluğu her zaman bir nişane oldu bizim için” şeklinde konuştu.

Son olarak açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman, deprem nedeni ile görevlendirildiği bölgedeki gelişmeleri katılımcılara aktardı.

Seçimlerde tüm şer odaklarının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aleyhine çalıştığını belirten Salman, bunun karşılığını milletin sandıkta vereceğini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Seçimlere gidiyoruz ve bir tarafta sayın Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde Cumhur İttifakı’mız var. Yerli, milli duruşu olan ve memleketine sevdalı bir kadro var. Karşı tarafta da açıkçası tam olarak tanımlayamadığımız, aslında bir araya gelecek bir masanın etrafında toplanacak çay, kahve bile içemeyecek insanları sırf motivasyon kaynaklarının Cumhur İttifakı’nı bitirmek ve Türkiye’yi aslında kendilerine destek veren birimlerin emrine sokmak olarak görüyoruz. Kimler destekliyor baktığınızda, Cumhur İttifakı’nın gitmesin isteyen ve Millet İttifakı adı altında 7’li mi, 8’li mi belli olmayan koalisyonun gelmesini isteyenlerin kim olduğuna baktığımızda, Kandil’de terör elebaşlarından bir tanesi diyor ki; ‘Cumhur İttifakı’na oy vermeyin, Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeyin, ona verdiğiniz her oy, PKK’ya sıkılan mermidir’… Baktığımızda eğer bunu söylüyorsa benim aziz milletim inadına Recep Tayyip Erdoğan’a oy verecektir. Bakıyorsunuz, FETÖ’nün mensupları, ihanetlerinin ardından yurt dışına kaçmışlar, yurt dışında farklı ülkelerde Türkiye aleyhine çalışan yapılar, Türkiye’de iktidarın değişmesi gerektiğini, Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023’ten sonra Türkiye’yi yönetmemesi gerektiğini söylüyorlar. Bakıyorsunuz, 3-5 oy daha alabilmek için vatandaşların bütün değerlerinden kopmuş hale geldiler”

HABER: SERHAT ÇİÇEK


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.