Ulaşım A.Ş. 30 personel alacak

Yayınlama: 05.03.2023
421
A+
A-

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Hamzabey OSB’de üretimini sürdüren Ulaşım İç ve Dış Ticaret A.Ş. otomotiv firmasında çalışmak üzere 30 personel alımı yapılacağını açıkladı. Başvurular 08 Mart Çarşamba günü alınacak.

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İstihdam Merkezi, 30 erkek personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

ULAŞIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 30 PERSONEL ALACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Hamzabey OSB’de üretimini sürdüren Ulaşım İç ve Dış Ticaret A.Ş. otomotiv firmasında çalışmak üzere 30 erkek personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Ulaşım İç ve Dış Ticaret A.Ş. otomotiv firması; 20-45 yaş arası vasıflı ve vasıfsız yetiştirilmek üzere; spiral (taşlama), dinamo (matkap), daire testere (profil kesim testeresi), saç kesme makası (sağ, sol, kıvrak) ve çeşitli el aletlerini (keski, çekiç vb.) kullanabilecek; 15 gazaltı kaynak operatörü, 3 metal şerit testere operatörü, 4 profil hazırlama operatörü, 2 torna-freze operatörü, 5 montaj operatörü olmak üzere toplam 30 erkek personel alımı yapacağını duyurdu. İlgili alım için başvurmak isteyenlerin 08 Mart 2022 Çarşamba günü 14.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda yapılacak başvuru kabullerine katılması gerekmektedir. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”

HABER: BİLAL KORKUT


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.