Weltew Home, Paris ve Libya mağazalarının açılışını yaptı

Yayınlama: 02.05.2023
104
A+
A-

2023 yılı için koyduğu hedefler doğrultusunda Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da mağaza sayısını artıran Weltew Home, Nisan ayında mağaza açılışlarını gerçekleştirdi. Weltew Home, “Türk Mobilyasını Dünyaya Alkışlatan Marka” olma yolunda hızla büyümeye devam ediyor.

Türk mobilyasının yurt dışındaki önemli temsilcilerinden Weltew Home, yurt dışı ve yurt içi mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. 2023 yılı için koyduğu yüzde 100 büyüme ve dolar bazlı ihracatı yüzde 30 artırma hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da mağaza sayısını artıran Weltew Home, bu yıl için belirlediği ‘20 ülkede 40 yeni mağaza’ hedefi için Nisan ayında mağaza açılışlarını gerçekleştirdi. Yurt dışında Cuma günü Libya’da, Cumartesi günü ise Paris’te mağaza açılışı gerçekleştiren Weltew Home, yurt içinde de Çanakkale mağazasını tüketicilerle buluşturdu.

Weltew Home mağaza açılışlarına devam ediyor!

Weltew Home Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, yurt dışı hedefleri doğrultusunda Libya’da ve Paris’te mağaza açtıklarını belirterek, “Küresel bir marka olma yolunda adımlar atarak dünyanın 4 kıtasında mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda yeni ülkelerde ve yeni şehirlerde kaliteli Türk mobilyasını sunuyoruz. Türkiye’de ve yurt dışında 200’ün üzerinde mağazamıza ek olarak yeni mağaza yatırımlarımız ile hızlı büyümemize devam ediyoruz.” dedi.

Yurt içinde de yeni mağaza açılışlarını sürdürdüklerini açıklayan Balcı, “Çanakkale’deki yeni mağazamızın açılışını gerçekleştirdik. Yurt dışında olduğu gibi yurt içindeki yeni mağaza açılışlarımızla kaliteli ürünlerimizi müşterilerimizle tanıştırıyoruz” dedi.

Mağazalarında sadece mobilya ürünleri olmadığını kaydeden Balcı, “Ürün yelpazemizde yatak odası, yemek odası, duvar ünitesi, koltuk takımı, baza-başlık-yatak, ev tekstili ürünleri, mutfak masa-sandalyeleri ve halı gibi pek çok ürünümüz tüketicilerle buluşuyor. Bizim en büyük gayemiz “Türk Mobilyasını Dünyaya Alkışlatan Marka” olmak. Bunun için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

HABER: SERHAT ÇİÇEK


Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.