Yönetimde ‘farklı galibiyet’ sevinci

İnegölspor Başkanı Kani Ademoğlu ve Basın Sözcümüz Ozan Can deplasmanda 5-1 kazandığımız Niğde Anadolu Futbol Kulübü maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Yayınlama: 27.09.2021
385
A+
A-

Maçın ardından gazetecilere açıklama yapan Ademoğlu, şunları söyledi:

“Öncelikle ben teknik ekibi ve futbolcu kardeşlerimizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Güzel mücadele ettiler. Daha farklı olabilirdi. Erken gol olması rakibi de dağıttı. Topçularımız 1. dakikadan 90. dakikaya kadar disiplini elden bırakmadılar. Bu galibiyeti geçen hafta üzdüğümüz taraftarlarımıza armağan ediyoruz. İnşallah bu bir başlangıç olur. Beyaz bir sayfa açtığımıza inanıyoruz. Haftaya Adıyamanspor’dan 3 puanı aldığımız zaman önümüze bakacağız. Daha güzel günler olacak inşallah.”

 

Basın Sözcümüz Ozan Can ise,

 

“Öncelikle geçtiğimiz hafta talihsiz bir şekilde kaybettiğimizin maçın ardından gerek moral depolamak gerekse ligde üst sıralara tırmanmak adına önemli bir maçtı. Güzel oyunla galip geldiğimizi düşünüyorum. Karantina süreci biten Ömer Faruk kardeşimizin geri dönmesiyle takımda biraz hareketlenme olduğunu gördük. Yani mutluyuz. Tüm oyuncularımızı tek tek tebrik ediyorum. Üst sıralara doğru tırmanışımız devam edecek diye ümit ediyoruz. Önümüzdeki hafta evimizde Adıyaman ile galibiyet serisine inşallah devam edeceğiz” dedi.

 

HABER: UĞUR KESEN

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.