İnegölspor’dan vergi dairesine ziyaret

Yayınlama: 20.06.2023
70
A+
A-

İnegölspor Kulüp Başkanı Osman Sevim ile Yönetim Kurulu Üyeleri, protokol ziyaretleri kapsamında İnegöl Vergi Dairesi Müdürü Halil Şenver’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Osman Sevim, “Bizleri ağırladığınız için çok teşekkür ederiz. Bizlerin bir sevdası var. O da İnegölspor. İnegölspor’umuzun için bir araya geldik. İnşallah hem mali açından hem de sportif açıdan başarılı olmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Camiamızın her kesimi ile birlikte hareket ederek İnegölspor’umuzu her platformda en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Müdürüm sizleri de maçlarımıza bekliyoruz.”ifadelerini kullandı.

İnegöl Vergi Dairesi Müdürü Halil Şenver ise “Ziyaretiniz bizleri son derece memnun etti. Çıktığınız bu zorlu yolda sizlere başarılar diliyorum. Güzel bir yönetim oluşturmuşsunuz. İnşallah İnegölspor’umuz hak ettiği noktalara kısa sürede gelir. Bende fırsat buldukça maçlara gelmeye çalışacağız. İnşallah güzel bir sezon geçiririz.”şeklinde konuştu.

HABER: UĞUR KESENBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.