‘Ne olur aday olma’

Yayınlama: 01.12.2022
238
A+
A-

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün de sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı. 3 Aralık’ta cumhurbaşkanlığı için adaylığını duyuracağı öne sürülen Kılıçdaroğlu’nun paylaştığı videonun altına birçok sosyal medya kullanıcısı “Ne olur aday olma” şeklinde yorumlar yaptı.

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı henüz netlik kazanmadı. Konuyla ilgili son dönemlerde üzerinde en çok durulan isim hiç kuşkusuz ki CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu… Aday olacağına kesin gözüyle bakılan Kılıçdaroğlu, “Ey dünya, sen de 3 Aralık’ı bekle” diyerek tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Tüm gözlerin çevrildiği CHP lideri, bugün akşam saatlerinde de sosyal medya hesabından 32 saniyelik bir video paylaştı.

 

6 OKLU GÖNDERME

“Ey Dünya! Gözlerimize bak. İyice bak! Seninle rekabet etmeye geliyoruz” sözleriyle başlayan videoda CHP’nin logosunda yer alan 6 okun yol aldığı görülüyor.

“SENİNLE REKABET ETMEYE GELİYORUZ”

Bu sırada “Teknolojide, sanayide, eğitimde, insan haklarında, kadın haklarında, demokraside, özgürlüklerde, hayvan haklarında, çevrecilikte, iyi olan her şeyde seninle rekabet etmeye geliyoruz!” seslendirmesi duyuluyor.

 

“ADAY OLMA” YORUMLARI YAPILIYOR

“3 Aralık’ı bekleyin” çağrısıyla ise sona eren video kısa sürede çok sayıda yorum aldı. Birçok partili gönderinin altına “Lütfen siz aday olmayın” şeklinde yorumlar yaptı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.