iHD, Raşit Alan’ı unutmadı

İnegöl Hastane Derneği, 2020 yılında koronavirüs sebebiyle hayatını kaybeden Mahmudiye Mahallesi Muhtarı ve İHD yöneticisi Raşit Alan’ı vefatının birinci yıl dönümünde unutmadı.

Yayınlama: 05.12.2021
290
A+
A-

İnegöl’ün sevilen ismi Raşit Alan’ın vefatının yıldönümü vesilesiyle İnegöl Hastane Derneği (İHD) lokma döktürdü.

 

İHD Başkanı Yasin Altuntepe burada yaptığı açıklamada, “1 yıl önce ebedi âleme uğurladığımız İnegöl Hastane Derneği yöneticimiz, Mahmudiye Mahallesi eski muhtarımız Raşit Alan ağabeyimiz ve hastanemizde vefat eden personellerimiz adına İnegöl Hastane Derneği olarak İnegöl Devlet Hastanesi önünde tüm sağlık çalışanlarına ve halkımıza lokma ikramında bulunduk. Emeklerinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz. Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun. Tüm misafirlerimize bu özel günde bizleri yalnız bırakmadıkları için de ayrıca teşekkür ederim” dedi.


 

İnegöl’ün sevilen ismi Mahmudiye Mahallesi Muhtarı ve İHD Yöneticisi Raşit Alan 2020 yılında koronavirüse yakalanmış, kronik rahatsızlıklarından dolayı hastane kaldırılmıştı. Yapılan tedavilere cevap vermeyen Alan, İnegöl Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetmişti. Raşit Alan, Mahmudiye Mahallesi başta olmak üzere, İHD ile ilgili yaptığı çalışmalarla da halk arasında sevilen isimlerden biriydi.

 

HABER: SEYİT ALİ SEVİMBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş