AKIA HESS OTOMOTİV 25 PERSONEL ALACAK

Yayınlama: 04.06.2024
395
A+
A-

İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Akıa Hess Otomotiv fabrikasının 25 personel alımı yapacağını duyurdu.

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, İnegöl’ün otomotiv üretim fabrikasında çalışacak 25 personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

OTOMOTİV ÜRETİM ALANINDA FARKLI NİTELİKLERDE PERSONEL ALINACAK


İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Akıa Hess Otomotiv firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Akıa Hess Otomotiv firması 5 farklı alanda personel alımı yapacak. Mekanik montaj, trim operatörü olarak 18-50 uaş arası, daha önce mekanik montaj bölümünde çalışmış 5 kişi, kaynak operatörü olarak 20-45 yaş aralığında, daha önce kaynak operatörü olarak çalışmış, tercihen teknik resim okuyabilen 10 kişi, otomotiv boyacısı olarak 20-45 yaş arası, daha önce otomotiv boyacısı olarak çalışmış 5 kişi, depo elemanı olarak 20-35 yaş arası, daha önce depo elemanı olarak çalışmış, askerlik ile ilişiği olmayan 3 kişi, elektrik montaj operatörü olarak 20-45 yaş arası, daha önce elektrik montaj elemanı olarak çalışmış, askerlik ile ilişiği olmayan 2 kişi olmak üzere toplam 25 personel alımı yapılacak. Tüm adaylar için geçerli olmak üzere Bursa, İnegöl ve Yenişehir’de ikamet eden ve alanında en az 1 yıl deneyimli olması şartı aranırken, firmanın sunduğu genel haklar ise; kışın yakacak yardımı, bayramlarda ticket, doğum ve evlilik yardımı ile Cumartesi Pazar günleri tatil olarak belirtildi.”

BAŞVURULAR 05 HAZİRAN ÇARŞAMBA GÜNÜ ALINACAK

“Akıa Hess Otomotiv firması personel alımı için başvurular 05 Haziran Çarşamba günü 14.00’da İnegöl Belediyesi Yeni Hizmet Binası zemin katındaki çok amaçlı salonda alınacak. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş