CHP’li Doğan; ‘Gençlik meclisi kuracağız’

Yayınlama: 02.03.2024
30
A+
A-

CHP İnegöl Belediye Başkan adayı Ali Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Atatürk Bulvarı ve İstiklal Caddesi esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Doğan, beraberindeki yöneticilerle birlikte, bölge esnafının ve vatandaşların sorunlarını dinleyip, projelerini paylaştı.

Ali Doğan’ın açıkladığı en önemli konulardan biri ise gençlerle birlikte belediyeyi yönetmeye olan taahhüdü oldu. Doğan, eğer belediye başkanı seçilirse gençlerin aktif katılımını sağlamak amacıyla gençlik meclisi kuracağını ve gençlerin istekleri doğrultusunda hareket edeceğini ifade etti. Bu sayede, gençlerin belediye yönetiminde daha etkin rol alacağını belirten Doğan, gençlik meclisi aracılığıyla gençlerin fikirlerine değer vereceğini vurguladı.


Adaylığı sürecinde, Ali Doğan’ın sadece gençlerle sınırlı kalmayıp, tüm vatandaşlarla bir araya gelmeyi amaçladığı da öne çıkan bir diğer önemli konu oldu. Doğan, belediye başkanı olması halinde herkesin sorunlarına duyarlı olacaklarını ve vatandaşların kendisine kolaylıkla ulaşabileceği bir yönetim anlayışı benimseyeceğini belirtti.

Bu bağlamda, belediye başkanı olarak kapısını herkese açacağını belirten Doğan, vatandaşların taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vereceğini ifade etti.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş