Çilek Mobilya’nın çocukları 23 Nisan’ı resimlerle kutladı

Yayınlama: 24.04.2024
80
A+
A-

“Düşle” mottosuyla çocukların hayallerini süsleyen odalarda, yenilikçi, kaliteli, güvenli ve çevreye duyarlı özgün tasarımlara imza atan Çilek Mobilya, bu sene 104’üncüsü kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şirket çalışanları ile bayilerin çocuklarının katılımıyla gerçekleşen “Çilek’le Düşle” resim yarışmasıyla kutladı.

Çilek Mobilya, bu yıl 104’üncü yıl dönümünü kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların coşkusunu “Çilek’le Düşle” resim yarışması ile taçlandırdı. Çilek çalışanları, bayileri ve bayi çalışanlarının 6-9 yaş arası çocuklarının katıldığı yarışmada çocuklar, düşlerindeki 23 Nisanı’ı resmetti.

Çocuklar ödüllerine kavuştu


Şirket yöneticilerinin ve alanında uzman isimlerin jüri üyeliğini üstlendiği yarışmada 1’inci, 2’nci ve 3’üncü olanlar Samsung Galaxy Tab6 kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Yarışmada 4’üncü Fujifilm Instax Mini Fotoğraf Makinesi, 5’inci JBL Bluetooth Kulaklık, ilk 10’a girenler ise Resim Seti almaya hak kazandı.

Muzaffer Çilek, yarışmacı çocukları tebrik etti

Çilek Mobilya olarak yalnızca mobilya üretmediklerini, çocuklar büyürken aynı zamanda onların hayallerini büyütmelerine de katkı sunduklarını kaydeden Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek, “Bizim odağımızda tüm dünyanın sevgili çocukları var. Dolayısıyla, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın çalışanlarımızın bayilerimizin ve bayi çalışanlarımızın çocuklarıyla birlikte kutlamak istedik. Yarışmaya katılan tüm çocuklarımızı tebrik ediyor, onlara mutlu bir bayram diliyorum” diye konuştu.Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş