İDH diş hekimlerini unutmadı

İnegöl Hastane Derneği Başkanı Yasin Altuntepe, Dünya Diş Hekimleri Günü kapsamında İnegöl’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Altuntepe, ziyaretler sonrasında ağız ve diş sağlığının önemine vurgu yaparak, sağlık çalışanlarına ve diş hekimlerine kolaylıklar diledi.

Yayınlama: 25.11.2021
340
A+
A-

İnegöl Hastane Derneği (İHD) İnegöl’de çalışmalarına devam ederken bir yandan da ilçenin önde gelen kurum ve kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerle de ilçenin nabzını tutmaya devam ediyor.

 

22 Kasım Diş Hekimleri Günü vesilesiyle İnegöl’ün en yoğun hastanelerinden biri olan İnegöl Diş Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Altuntepe, hastanenin başhekimi Tayfun Evren Zengi ile bir araya geldi. Altuntepe ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Büyük fedakârlıklarla Ağız ve Diş Sağlığı bilincini oluşturmak ve iyileştirilmesini sağlamak için çalışan tüm diş hekimlerimizin “22 Kasım Diş Hekimleri Günü”nü kutluyor, herkese sağlıklı günler diliyorum” dedi.


 

Başkan Altuntepe ayrıca ilçede görev yapan Diş Doktoru Fatih Ertopuz’u iş yerinde ziyaret ederek başarılar diledi. Altuntepe ağız ve diş sağlığının önemine vurgu yaparak, “Gülüşümüzü güzelleştiren tüm Diş Hekimlerinin ve Diş Hekimi adaylarının ’22 Kasım Diş Hekimleri Günü’ kutlu olsun. Özverili çalışmalar yürüten tüm diş hekimlerimizin bu önemli gününü kutlar çalışmalarında başarılar dilerim.” İfadelerini kullandı.

 

HABER: AHMET KABRANBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş