İMASKOP’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

Yayınlama: 17.05.2024
48
A+
A-

İnegöl Mobilya Ağaç İşleri Sanayi Sitesi Kooperatifi (İMASKOP) İnegöl’de mobilya, ağaç işleri ve mobilya yan sanayi sektörlerinin ihtiyaç duyduğu sağlıklı, çevreci sanayi sitesinin hayata geçirilmesi için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İMASKOP’un çalışmaları çerçevesinde 16.05.2024 tarihinde bir dizi toplantı ve ziyaret gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantı programları kapsamında ilk olarak AK Parti Bursa Milletvekili Sayın Ayhan Salman ile Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey makamında ziyaret edildi. Gerçekleşen toplantıda ile İMASKOP’un arazi süreçleri değerlendirildi.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDA İKİ ÖNEMLİ GENEL MÜDÜRLÜK İLE GÖRÜŞÜLDÜ


Sonrasında ise AK Parti Bursa Milletvekili Sayın Ayhan Salman beraberliğinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Milli Emlak Genel Müdürü Veli Tunçez ve Taşınmaz ve Kaynak Geliştirme Genel Müdürü Oğuzhan Yaylacı ile gerçekleştirilen toplantıda arsa devir süreçleri değerlendirildi.

T.B.M.M.’DE DEĞERLENDİRME YAPILDI

Gerçekleştirilen toplantılar sonrasında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden süreçler hakkında AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleşen toplantıda İMASKOP’un yol haritasında planlandığı gibi süreçlerin devam ettiği, süreçlerin hızlandırılması içinde gerçekleştirilecek çalışmalar değerlendirildi.

Gerçekleşen ziyaretler kapsamında değerlendirmede bulunan İMASKOP Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Ayhan, “Öncelikle İMASKOP’a olan inancı ve verdiği desteklerden dolayı AK Parti Bursa Milletvekilimiz Ayhan Salman’a misafirperverliği, kooperatifimizi sahiplenmesi ve bizlere verdiği destek için teşekkür ederiz. Çalışmalarımız yoğun olarak devam etmekte. Kurumlar arası süreçleri yakından takip ediyor ve planlamamızı devam ettiriyoruz. Arazi konusundaki çalışmalarımız sorunsuz olarak devam etmektedir. Tabi, bu bir süreç ve sürecin tamamlanarak arazi devirlerinin tamamlanması için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bir teşekkürü de İnegöl Belediye Başkanımız Alper Taban’a etmemiz gerekir. Kendisinin de işaret ettiği gibi, takvimsel olarak da planladığımız takvimden önde süreçlerimiz devam etmektedir” dedi.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş