İnegöl AVM renovasyon ile marka çeşitliliğini arttırdı

Yayınlama: 19.04.2023
185
A+
A-

Fiba CP CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, İnegöl’deki basın mensupları ile bir araya geldi. Kahraman, İnegöl AVM’deki yenilikleri paylaşarak, Fiba CP’nin deprem bölgesindeki faaliyetlerine değindi.

Fiba CP CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, basın mensupları ile iftar programında bir araya gelerek, İnegöl AVM’deki renovasyon çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

İlk olarak Fiba CP’nin deprem bölgesindeki çalışmalarına değinen Kahraman, bölgede bulunan mağazaların kapandığını ve ürünlerin meydanlarda halkla buluşturulduğunu ifade etti.


İnegöl’deki renovasyon çalışmaları hakkında da bilgiler veren Kahraman, şu ifadeleri kullandı:

“İnegöl Alışveriş Merkezi, ilçenin ve yakın çevrenin tek alışveriş merkezi olarak sosyal ve ekonomik hayata önemli katkı sağlıyor. Açık hava konseptinin getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla alışverişin ve sosyal yaşamın merkezi konumunda. Renovasyon çalışmamızdan sonra biliyorsunuz marka çeşitliliği ve sayısını artırdık, 30’a yakın yeni marka geldi. Yine renovasyon sayesinde kiralanabilir alanın 33.742 m2’den 42.000 m2’ye çıktı Yenileneceğimizi, yenilikleri getireceğimizi söylemiştik. Global alandaki tecrübemizi ve iş birliğimizi burada kullandık. Starbucks, LCW Modest gibi İnegöl’de ilk kez açılan çok fazla markaya ev sahipliği yaptık. Yeni markalarla ziyaretçiler keyifli vakit geçirecekleri alanlara kavuştu. Renovasyonla birlikte terasımız oldu ve yeni kafelerle birlikte müşteri portföyünde değişim yaşandı. Kadın ziyaretçilerin ihtiyaçlarına paralel olarak Suwen, Madame Moss, Atasay, Lizay Pırlanta, Kokoş Aksesuar ve Yves Rocher mağazaları kapılarını açtı. Penti mağazasını büyüttü ve yeniledi. Efor, Kemal Tanca, Sportin Street, Smart Burger, Mi Store mağazaları da yine renovasyon sonrası mağazalarını açtı. Meydana yapılan bloklar sayesinde mağazalar arasındaki geçişler daha konforlu hale geldi. İnegöl AVM olarak sizlerin ihtiyaçlarına göre etkinlikler, kampanyalar ve sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirdik. Geri dönen mutluluk projesi ve su tasarrufu projesinin yanı sıra dönüşüm hikayesi projemiz ile yine alanında oldukça önemli bir çalışmaya imza attık. 2017’den bu yana gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projeleri kapsamında İnegöl AVM, uluslararası platformlarda birçok ödülün sahibi oldu”

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş