Memleket Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Yasemin Soydan oldu

Yayınlama: 13.02.2024
113
A+
A-

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin belediye başkanlarını açıkladığı programda, İnegöl Belediye Başkan Adayı Yasemin Soydan oldu.

Memleket Partisi’nin İnegöl Belediye Başkanı adayı olarak açıklanan Yasemin Soydan, Genel Başkanları Muharrem İnce’nin Ankara’da düzenlediği basın açıklaması ve aday tanıtım toplantısında resmi olarak tanıtıldı.

Adaylığının resmileşmesinin ardından açıklamalarda bulunan Soydan, şu ifadeleri kullandı:


“Bugün Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’nin Ankara’da yaptığı basın açıklaması ve aday tanıtım toplantısı ile Memleket Partisi İnegöl Belediye Başkan adayı olarak ilan edildim. İnegöl’ün bir evladı olarak, İnegöl’ün geleceği için yola çıkmaya karar verdim ve İnegöl Belediye Başkanlığı’na aday oldum.

İnegöl, köklü geçmişi, dinamik yapısı ve ticareti ile Bursa’nın gözbebeği olan bir ilçedir. Ancak, her güzel şehir gibi İnegöl de önünde çözülmesi gereken sorunlarla karşı karşıyadır. Ben de bu sorunların çözümü için aday oldum.

İnegöl benim için sadece bir şehir değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır. Burada doğdum, burada büyüdüm ve burada hayatımı sürdürmek istiyorum. İnegöl’ü daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha kalkınmış bir yer haline getirmek için elimden geleni yapacağım.

Vizyonum, çalışma arkadaşlarımla katılımcı bir yönetim anlayışıyla, şeffaf ve adaletli bir belediyecilikle, İnegöl’ü daha ileriye taşımaktır. Herkesin sesinin duyulduğu, herkesin katkı sağlayabileceği bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğim.

Eğitimden sağlığa, altyapıdan çevreye kadar her alanda projelerimiz var. Ancak, en önemlisi, sizin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek hareket etmek olacaktır.

İnegöl’ün geleceğini birlikte inşa etmek için yola çıkıyoruz. Sizlerin destekleriyle, İnegöl’ü daha güzel günler bekliyor”

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş