MÜSİAD seçimi kazanan tüm kesimleri tebrik etti

Yayınlama: 01.04.2024
62
A+
A-

MÜSİAD İnegöl Başkanı Bahri Sinan Yazaroğlu, Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından değerlendirmelerde bulunarak, “Ülke olarak bir seçimi daha geride bıraktık. Gerçekleşen mahalli idareler seçimlerinin ülkemiz ve vatandaşlarımız için hayırlı olmasını diliyor, kazanan adayların her birini tebrik ediyoruz”

Yazaroğlu yaptığı açıklama ile şunları söyledi;

“Ülke olarak bir seçimi daha geride bıraktık. Gerçekleşen mahalli idareler seçimlerinin ülkemiz ve vatandaşlarımız için hayırlı olmasını diliyor, kazanan adayların her birini tebrik ediyoruz.


MÜSİAD olarak, seçimsiz geçecek 4 yılda ana odağımızın ekonomi, düşük enflasyon ve sürdürülebilir büyüme olduğuna inanıyoruz. Enflasyonun kalıcı olarak düşmesinin hedeflendiği para politikasının yanı sıra, bu dönemde ülkemizin kalkınması ve gelişmesi için orta vadeli planda belirtilen öncelikli yapısal reformların hızla hayata geçirilmesi büyük önem arz etmektedir.

Bizler MÜSİAD’lı iş adamları olarak önümüzdeki dönemde ülke ekonomimizin üretim, ihracat ve istihdam odaklı büyüme sürecinin devam edeceğine olan inancımızı yineliyor, bir ve beraber önümüzdeki bu dönemi en verimli şekilde geçireceğimize inanıyoruz”

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş