NİVAK GRUP 20 PERSONEL ALACAK

Yayınlama: 27.03.2023
625
A+
A-

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, İnegöl’de üretimini sürdüren Nivak Grup Tek Mağaza Ekipmanları ve Mobilyaları A.Ş. firmasında çalışmak üzere 20 personel alımı yapılacağını açıkladı. Başvurular 29 Mart Çarşamba günü alınacak.

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İstihdam Merkezi, 20 erkek personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.


NİVAK GRUP TEK MAĞAZA EKİPMANLARI VE MOBİLYALARI A.Ş. 20 PERSONEL ALACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, İnegöl’de üretimini sürdüren Nivak Grup Tek Mağaza Ekipmanları ve Mobilyaları A.Ş. firmasında çalışmak üzere 20 erkek personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Nivak Grup Tek Mağaza Ekipmanları ve Mobilyaları A.Ş. firması vasıflı ve vasıfsız; ahşap ebatlama operatör yardımcısı, montaj ustası, montaj yardımcısı ve bantlama yardımcısı olmak üzere toplam 20 erkek personel alımı yapacağını duyurdu. İlgili alım için başvurmak isteyenlerin 29 Mart 2022 Çarşamba günü 14.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda yapılacak başvuru kabullerine katılması gerekmektedir. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”

HABER: BİLAL KORKUTBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş