Saadet Partisi’nde aday belirlendi; Hasan Eroğlu

Yayınlama: 10.01.2024
320
A+
A-

Saadet Partisi 2024 Yerel Seçimleri için Belediye Başkanı Adayı’nı belirledi. Gelen son bilgilere göre Hasan Eroğlu yeniden İnegöl Belediyesi Başkanı Adayı olarak vatandaşlara hitap edecek.

İnegöl ilçesinde gerçekleşecek olan yerel seçimlere dair heyecan dorukta. Saadet Partisi, İnegöl Belediye Başkanlığı için aday olarak deneyimli siyasetçi Hasan Eroğlu’nu belirledi. Hasan Eroğlu, sürekli insanlara tebessüm etmesi ve mütevaziliği ile tanınan bir siyasi olarak ön plana çıkıyor. Partili partisiz tüm kesimlere hitap eden Eroğlu, daha önceki politika deneyimleriyle de dikkat çekiyor.

Daha önce aynı görevle Saadet Partisi adayı olarak seçimlere katılan Hasan Eroğlu, o dönemde karşılaştığı AK Parti’nin adayı Alper Taban’a üstün gelememişti. Ancak, bu seferki seçim kampanyasında Eroğlu’nun stratejilerinde ve projelerinde ne gibi değişiklikler olduğu merak konusu.Hasan Eroğlu, seçim kampanyasında İnegöl’ün ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanan bir vizyon sunmayı hedefliyor. Eroğlu’nun adaylığı, partisinin İnegöl’deki seçmen nezdindeki popülerliğini artırırken, AK Parti’nin adayı ile rekabetin nasıl bir seyir izleyeceği ise merakla bekleniyor.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.