SITKI ASLANHAN KiTAPLARINI iNEGöLLüLER iÇiN iMZALADI

İnegöl Belediyesi 5. Kitap Günleri kapsamında İnegöl’e gelen Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan, “Özünüzde İyilik Var” konulu söyleşide ilçe halkıyla bir araya geldi. Aslanhan, söyleşi sonrası okuyucuları için kitaplarını da imzaladı.

Yayınlama: 26.11.2021
340
A+
A-

İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 5’incisini düzenlediği Kitap Günleri Fuarı tüm coşkusuyla sürüyor. 100’ü aşkın yazar ve yayınevi ile 1 milyon kitabı ilçe halkıyla buluşturan etkinlik, her gün birbirinden değerli yazarları kitapseverlerle buluşturuyor.

 

Söyleşi ve imza programları kapsamında Perşembe günü Eğitimci Yazar Sıtkı Aslanhan İnegöl’e geldi. MODEF Fuar alanında gerçekleştirilen Kitap Günleri Fuarını gezen Aslanhan, 17.00’da da 1. İmza Salonunda okuyucularıyla buluştu. Kitapseverlerin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Sıtkı Aslanhan, “Özünüzde İyilik Var” konulu söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşiye Belediye Başkanı Alper Taban da katılırken, yaklaşık 1 saatlik anlatım sonrası Başkan Alper Taban Sıtkı Aslanhan’a günün anısına hediye takdiminde bulundu. Sıtkı Aslanhan da Başkan Taban için kitabını imzalayarak takdim etti. Başkan Taban, yazara Kitap Günleri Fuarına katılarak destek verdiği için teşekkür etti.


 

Sıtkı Aslanhan, söyleşi sonrası salonu dolduran okuyucular için de kitaplarını imzaladı.Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş