Üniversite öğrencilerine ‘Hoş geldin’ konseri

İnegöl Belediyesi, üniversite öğrencileri için “Şehrine Hoş Geldin” konseri düzenledi. UÜ İnegöl Yerleşkesinde yapılan konserde Semih Kandemir ve Riva Orkestrası, muhteşem performansıyla unutulmaz bir gün yaşattı.

Yayınlama: 28.10.2021
363
A+
A-

İnegöl Belediyesi, 3 bin aktif öğrencisi bulunan ve ülkenin farklı şehirlerinden gelerek İnegöl’de eğitimlerini sürdüren Uludağ Üniversitesi İnegöl İşletme Fakültesi ile İnegöl Meslek Yüksek Okulu öğrencileri için özel bir konser düzenledi. Üniversite eğitimleri için şehre gelen öğrencilere kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri adına “Şehrine Hoş Geldin” ismiyle düzenlenen konserde, Semih Kandemir ve Riva Orkestrası sahne aldı.

 

Çarşamba günü 16.00’da Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesinde yapılan konsere öğrencilerin ilgisi yoğun oldu. Yaklaşık 2 saat boyunca Semih Kandemir ve Riva Orkestrası muhteşem performansıyla öğrencilere unutulmaz bir gün yaşattı.


 

ÇEKİLİŞ İLE HEDİYELER DAĞITILDI

İnegöl Belediyesi, konsere ayrı bir heyecan da kattı. Konser alanındaki gençler arasında Etkinlink mobil uygulaması üzerinden çekiliş gerçekleştirildi. İki talihli gence bluetooth kulaklık ve akıllı bileklik hediye edildi.

 

HABER MERKEZİBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş