İnegölspor’da ‘Yücer’ dönemi

Yayınlama: 09.07.2024
61
A+
A-

TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan İnegölspor’da teknik kadro şekillendi. Temsilcimiz, Teknik Direktör Sinan Yücer ve Sportif Direktör Raşit Sert ile sözleşme imzaladı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Abdurrahman Maksutlar, şunları söyledi: “Teknik Direktör Sinan Yücer ve Sportif Direktör Raşit Sert ile anlaşmış bulunuyoruz. Bugün itibariyle yeni sezon hazırlıkları başlamış bulunmaktayız. Yönetim kurulumuzun almış olduğu kararla yapılanma sürecine girdik. Yapılanma sürecinde de bize en uygun olacak teknik direktörümüzü seçmeye karar verdik. Sinan hocamız da bunun için ilk sırada yer alıyordu. Kendisi ile de şu an itibariyle anlaşmış bulunuyoruz. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.”

Daha sonra söz alan İnegölspor Teknik Direktörü Sinan Yücer ise, “Yeni sezon hepimize hayırlı uğurlu olsun. Başkanımıza ve Raşit kardeşimize bu görevi bana layık gördükleri için teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. 2. Lig çok çalıştığım, çok sevdiğim ve başarılı olduğum bir lig. İnşallah burada yeni bir yapılanmayla, kadromuzu gençleştirerek, her şeyden önemlisi İnegöl halkına iyi futbol oynattırarak, onlara tribünde takımlarını izlerken gurur duyacakları bir takım yaratmak bizim çalışmalarımızdaki birinci hedefimiz. Planlı ve disiplinli çalıştıktan sonra hep beraber bir olursak neticelerinin kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Bu başarı için birkaç unsur çok önemli. Bilgi, tecrübe ama en önemlisi sabır çok önemli. Biz gençleştirmeyi hep beraber yapacağız ama bunun için hem yönetimsel anlamda hem taraftar anlamında sabıra ihtiyacımız var. Sadece bana çalışmak için biraz sabredin. Ben size çok keyif alacağınız bir takım izlettireceğim. Şimdiden hayırlı bir sezon diliyorum” dedi.


Son olarak söz alan Sportif Direktör Raşit Sert ise, “Anlaşmanın hem şahsıma hem de camiamız adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. İnegölspor çok büyük bir camia. Bana bu görevi veren ve layık gören başta başkanımız olmak üzere tüm yöneticilere çok teşekkür ediyorum. İşimiz tabii ki de çok kolay değil. Realist bir gerçek var. O da piyasa şu an çok yüksek. Bu yüzden acele etmeyeceğiz. Kulübümüzün ekonomik yapısını biliyoruz. Bu yüzden acele etmeden planlarımız doğrultusunda genç, dinamik, iştahlı ve üreten bir takım kurmayı hedefliyoruz. İç transferde de tutabildiğimiz kadar oyuncuları tutmak istiyoruz. Onun dışında takip ettiğimiz 25-30 tane genç var. Bunlarla iletişim halindeyiz. Bu gençlerimizi biz burada olalım olmayalım İnegölspor’a kazandırmak istiyoruz. Bu gençlerimiz ileride İnegölspor’umuza çok büyük paralar kazandıracak. Taraftarımızın gücünü biliyoruz. Sadece onlardan ricam sabırlı olmaları ve onlara bu sene daha çok ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş