Başkan Taban, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Yayınlama: 03.03.2024
161
A+
A-

İnegöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Alper Taban, bir yandan belediye çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da köy ve mahalle, dernek, işyeri, esnaf ve Pazar ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdürüyor. 

İnegöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Alper Taban, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayan Başkan Taban, bu süreçte özellikle akşamları kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşarak dönem içinde yapılanları ve yeni döneme dair hedeflerini anlatıyor.


İSAÖREN GENÇLERİNDEN BAŞKAN TABAN’A COŞKULU KARŞILAMA

Kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Cuma akşamı İsaören Mahallesine misafir olan Başkan Alper Taban, burada büyük bir coşkuyla karşılandı. 7’den 77’ye her yaştan vatandaşın katıldığı buluşmada mahallenin gençleri, gençliğin Başkan Alper Taban’ı meşalelerle karşıladı. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, parti yöneticileri, meclis üyeleri ve yeni dönem meclis üyesi adaylarının da katıldığı İsaören Mahallesi ziyaretinde, tüm kahvehaneler gezilerek vatandaşlara tek tek hal hatır soruldu.

BÖLGENİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Yapılan ziyarette sonuna gelen dönem içerisinde neler yaptıklarını anlatan Başkan Alper Taban, yeni dönemde hem eksikleri tamamlamak hem de üzerine katarak daha iyi hizmetleri ortaya koymak adına göreve talip olduklarını söyledi. Özellikle tarım ve hayvancılığa yönelik hedeflerini burada vatandaşlarla paylaşan Başkan Taban, bölgenin sorunları ve ihtiyaçları üzerine de mahalle sakinleriyle istişarelerde bulundu.Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş