Çitli’nin muhtarı kesin gibi… Seçimler öncesi Öztürk’e güven tam

Yayınlama: 14.03.2024
824
A+
A-

İnegöl’e bağlı kırsal Çitli Mahallesi’nde muhtarlık için aday olan Mehmet Öztürk, mahalle sakinlerinin güvenini kazanmış bir isim olarak öne çıkıyor. Mahalledeki seçimlere yaklaşırken, Öztürk’ün kesin bir muhtar olarak görülmesinin ardında, mahalle halkının destek ve bağlılığı bulunuyor.

Özellikle İnegöl protokolü ile sıcak ilişkileri olan Öztürk, Çitli’ye yapılan protokol ziyaretleri öncesinde mahalle adına üyeleri karşılayarak dikkat çekiyor. Bu durum, Öztürk’ün mahallesine duyduğu bağlılığın ve sorumluluk duygusunun bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Mahalle sakinleri tarafından güven duyulan ve gönüllere dokunan Öztürk, sıcakkanlı ve güler yüzlü kişiliği ile tanınıyor. Ayrıca, mahallesinin sosyal etkinliklerinde aktif rol alması ve sorunların çözümü için çaba sarf etmesi, onu daha da takdir edilen bir figür haline getiriyor.


Muhtarlık görevini resmi olarak üstlenmemiş olmasına rağmen, Öztürk’ün mahalle adına yapmış olduğu çalışmalar ve sorumluluk alması, mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Bu durum, Öztürk’ün muhtarlık görevine adaylığının doğru bir tercih olduğunu gösteriyor.

Öztürk’ün adaylığı, Çitli Mahallesi için umut verici bir gelişme olarak değerlendirilirken, mahalle sakinleri tarafından büyük bir destekle karşılanıyor. Öztürk’ün, mahalle muhtarı olarak seçilmesi durumunda, mahalledeki sosyal ve altyapısal sorunların çözümü için yeni bir dönemin başlayacağına dair umutlar da artıyor.

20 MADDELİK PROJE İLE GÖREVE HAZIR

Öztürk, 10 yıldan beri köyü için gece gündüz çalışması ve köy halkının sorunlarıyla ilgilenip onların mağdur olmaması için çabalaması dikkat çekiyor.

Ekibiyle birlikte 20 maddelik köy için eylem planı hazır olan Öztürk, resmi olarak göreve başlamak için seçimleri bekliyor.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş