Çocuklar sömestr tatilini İnegöl AVM’de doyasıya yaşıyor

Yayınlama: 25.01.2023
84
A+
A-

İnegöl AVM, sömestr tatiline hızlı bir giriş yaptı. Çocuklar gerçekleşecek etkinliklerle tatil coşkusunu doyasıya yaşarken, becerilerini de geliştirme şansı yakalıyor.

Çocukları ve aileleri her ay yeni etkinlik ve kampanyalarla buluşturan İnegöl AVM; sömestr tatilinde de eğlencenin kalbi olmaya devam ediyor. Karne keyfi yaşayan öğrenciler, İnegöl AVM’nin hazırladığı renkli program ile doyasıya eğlenecek. 21 Ocak’ta Doc Robot Atölyesi ile başlayan etkinlikler 03 Şubat’ta Magnet Atölyesi ile sona erecek.

Etkinliklerde eğlencenin yanı sıra becerilerini de geliştirme fırsatı yakalayacak çocuklar; hafta içi bileklik, kumbara, çerçeve, çoraptan kukla ve magnet gibi atölye çalışmalarına, hafta sonları ise Artırılmış Gerçeklik, Doc Robot ve Makey Makey gibi robotik kodlama atölyelerine katılma imkanı yakalayacak.


Etkinlik Takvimi (14:00 – 17:00)

25 Ocak – Çoraptan Kukla Atölyesi, 26 Ocak – Bileklik Atölyesi, 27 Ocak – Çerçeve Atölyesi, 28 Ocak – AR (Artırılmış Gerçeklik) Atölyesi, 29 Ocak – mBot Balon Patlatma, 30 Ocak – Kumbara Atölyesi, 31 Ocak – Kapı Süsü Atölyesi, 1 Şubat – Bez Kalemlik Atölyesi, 2 Şubat – Termometre Atölyesi, 3 Şubat – Magnet atölyesi.

HABER: BÜŞRA YILDIRIMBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş