Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehirlerimizi geleceğe hazırlamakta kararlıyız

Yayınlama: 02.02.2024
62
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa TOFAŞ Kapalı Spor Salonu’nda, AK Parti Bursa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, burada yaptığı açıklamada, “Bizim için siyaset hayırda yarış vesilesidir. Biz rakiplerimizle eser, hizmet ve icraat konusunda yarışmak istiyoruz. Şehirlerimizi geleceğe hazırlamakta kararlıyız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, “Vefatını derin bir teessürle öğrendiğimiz Alev Alatlı hocamıza Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Erdoğan, “Bizim için siyaset hayırda yarış vesilesidir. Biz rakiplerimizle eser, hizmet ve icraat konusunda yarışmak istiyoruz.” diye konuştu.“Biz Türkiye Yüzyılı peşinde koşarken milletimizin gereken cevabı vereceğine yürekten inanıyorum”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti:

“Biz Türkiye Yüzyılı peşinde koşarken, kendi yıldızlarını parlatmaktan başka gayesi olmayanlara milletimizin gereken cevabı vereceğine yürekten inanıyorum.”

“AK Parti belediyeciliği, eser ve hizmet siyaseti rüştünü ispat etmiş müktesebata sahiptir”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:

“CHP’nin halini görüyorsunuz. Herkes bir köşe başına yapışmanın derdinde. Ne ülkenin hali ne şehirlerimizin durumu umurlarında değil.

AK Parti belediyeciliği, eser ve hizmet siyaseti rüştünü ispat etmiş müktesebata sahiptir. Her kim daha iyisini yapabileceğini iddia ediyorsa hodri meydan.

Daha düne kadar ittifak içinde oldukları partileri bile gözleri görmüyor, çiğneyip geçiyorlar.

Kendi arkadaşlarına ve müttefiklerine bu derece hoyratça davrananların şehirlerimize ve oralarda yaşayanlara şefkat göstermesi mümkün mü?”

“Şehirlerimizi geleceğe hazırlamakta kararlıyız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kırsaldaki hayat şartlarını yükseltip insanımızın doğup büyüdüğü yerde kalmasını teşvik ederek şehirlerimizi geleceğe hazırlamakta kararlıyız.” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının ardından aday tanıtım kısmına geçildi. Burada İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban yeniden aday gösterilmesi resmileştirildi. Öte yandan Keles Belediye Başkanı ise İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden istifa ederek aday adayı olan Ali Doğru oldu.

ALPER TABAN’IN MUTLULUĞU

Öte yandan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın mutluluğu günde damga vurdu. Utangaç tebessümü ile vatandaşları selamlayan Taban, seçimlerin kazanılması durumunda İnegöl’de ustalık dönemine başlayacak.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.