‘Desteğinize ve duanıza talibiz’

Yayınlama: 04.05.2023
72
A+
A-

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı, bu kapsamda Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan AK Parti İnegöl ilçe Başkanı Mustafa Durmuş, 21 yıllık kazanımların artarak devam etmesi için seçimlerde Cumhur İttifakı’na destek isteyerek, ‘Desteğinize ve duanıza talibiz’ dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti, Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarete Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Asuman Akçay Sakallı, AK Partili yöneticiler ile Ertuğrulgazi Derneği yönetimi katıldı.

BU SEÇİM YÜZYILIN SEÇİMİ


Ziyarette açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Durmuş, şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Türkiye Yüzyılı’ olarak adlandırdığı 14 Mayıs seçimlerine çok az bir zaman kaldı. 2001 yılında Cumhurbaşkanımız tarafından kurulan AK Partimiz, 2002 yılından bu yana girdiği tüm seçimlerde öncelikle Allah’ın yardımı ve milletimizin de destekleri ile birinci parti olarak çıktı ve aziz milletimize hizmet etmeye devam ediyor. Bizler için bütün seçimler çok önemliydi. Sizlerin desteği ile 2023 seçimlerine de ulaştık. Önümüzde yüzyılımızın en önemli seçimi var. Bizler için olmak ya da olmamak olarak adlandırdığımız, aziz milletimizin bu kazanımlarını kaybetmemesi açısından, milletimiz için çok önemli olan bir seçime girmek üzereyiz. Sizlerden istirhamımız bugüne kadar olduğu gibi bu seçimlerde de AK Partimize, Cumhur İttifakımıza desteğinizin artarak devam etmesi ve inşallah 14 Mayıs gecesinde de sayın Cumhurbaşkanımız tekrar Cumhurbaşkanı seçmek ve AK Partimizi, Cumhur İttifakımızı da parlamentoda çok sayıda milletvekili sayısı ile temsilini sağlamak”

BİR PASTA GİBİ PAYLAŞIYORLAR

Muhalefetin bir pastayı paylaşır gibi hareket etmesini eleştiren Durmuş,

“Maalesef karşımızda altılı olarak başlayan, akabinde 7’ye, 8’e, 11’e çıkan bir masa var. Bu eski dönemlerin koalisyon masası. Yani kimse kusura bakmasın eskiden koalisyon pazarlıkları olurdu, genç kardeşlerimiz tabi onları hatırlamayabilirler. İşte ‘2 milletvekili verirse, bakanlık verirsin’, ‘Oradan 5 milletvekili ben sana kaydırırsam, sende şu bakanlığı verirsin’… İşte en son Mart ayında yapılan görüşmeleri hepimiz seyrettik. Masadan kalktılar, masaya oturttular. Ondan sonra sanki pastayı paylaşır gibi Cumhurbaşkanı yardımcılığını paylaştılar. Aziz milletimiz bunların hepsinin farkında, hepsini görüyor. Bizim için önemli olan istikrarı devam ettirmemiz. 2020 Yılında bizler Karadeniz’de kendi doğalgazımızı keşfettik. Muhasır medeniyet dediğimiz gelişmiş devletlerin sözüm ona, 6-7 yılda çıkartıp da kullanımına başladığı doğalgazı, bizim kıymetli vatan evlatlarının değerli çalışmaları ile 32 ay gibi kısa bir sürede biz ateşini verdik, doğalgazı vatandaşımıza bedava veriyoruz” dedi.

21 YILLIK BİRİKİMLER ARTARAK DEVAM ETMESİ İÇİN DESTEK ŞART

Durmuş, sözlerini şu ifadelerle tamamladı:

“Sürekli terör olayları ile adını hatırladığımız Gabar’ı. Gabar’ın terörden temizlenmesinin sonucunda yapılan araştırmalar ve çalışmalar neticesinde günlük 100 bin varil petrol keşfimizi gerçekleştirdik. Artık zincirlerinden kurtulmuş, yeni Türkiye yüzyılına hazırlanmış, yüce ceddine layık bir ülke var. Bizim bir mefkuremiz var. Bizim bir kızıl elmamız var. İslam’a hadim, dünyaya hâkim bir millet olabilmenin arzu ve gayreti içerisindeyiz. İnşallah bizler kök değerlerine bağlı aziz milletimizin inançları ile gark olmuş çok güzel bir davanın mensuplarıyız. İnşallah bu 21 yıllık kazanımlarımızın artarak devam edebilmesi için bu seçimlerde tekraren sizlerin desteğine ve dualarınıza ihtiyacımız var. İnşallah bende umut ediyorum ki; sizlerin desteği ve duaları artarak devam edecek. 14 Mayıs’ta da sayın Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakı’na desteğiniz artacak ve inşallah bu kazanımlarımız yeni Türkiye yüzyılında devam edecek”

Durmuş’un açıklamalarının ardından Belediye Başkanı Alper Taban ve Milletvekili Adayı Asuman Akçay Sakallı da katılımcılara hitap etti.

HABER: SERHAT ÇİÇEKBir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş